3. divisjon kvinner 2019

Tabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk

3. divisjon kvinner IØFK

2019
#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
w w w w w
20
18
1
1
67
16
51
55
2
w d w w w
20
14
3
3
73
32
41
45
3
d w w l w
20
11
3
6
59
42
17
36
4
l w w w d
20
9
5
6
48
38
10
32
5
l w w l l
20
9
3
8
55
28
27
30
6
d w l w w
20
8
5
7
53
39
14
29
7
d w l w l
20
9
2
9
43
48
-5
29
8
l l l l l
20
8
4
8
45
40
5
28
9
d w l l d
20
3
5
12
22
54
-32
14
10
l l l l w
20
2
2
16
12
88
-76
8
11
l l l l l
20
2
1
17
24
76
-52
7

3. divisjon kvinner IØFK

2019
12 Oct 2019
Elverum Stadion 12 okt 2019 15:00
Elverum (k)
2 3
Lillehammer (k)
12 okt 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
2
3
Lillehammer
Gjemselund 12 okt 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
7 1
Raufoss 2 (k)
12 okt 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
7
1
Raufoss 2
Jordet stadion 12 okt 2019 15:00
Nordre Trysil (k)
2 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
12 okt 2019 15:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
2
2
Vind/Gjøvik Lyn
Frøystad kunstgress 12 okt 2019 15:00
Lunner FK (k)
2 3
Løten (k)
12 okt 2019 15:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
3
Løten
Gjensidigebanen 12 okt 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 1
Brumunddal (k)
12 okt 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
1
Brumunddal
10 Oct 2019
Sveum idrettspark 10 okt 2019 18:00
Brumunddal (k)
1 3
Vind/Gjøvik Lyn (k)
10 okt 2019 18:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
1
3
Vind/Gjøvik Lyn
6 Oct 2019
Løten kunstgress 6 okt 2019 15:00
Løten (k)
0 3
Valdres/Fagernes (k)
6 okt 2019 15:00
Løten kunstgress
Løten
0
3
Valdres/Fagernes
Prestrud kunstgress 6 okt 2019 15:00
Storhamar (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
6 okt 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Kongsvinger 2
5 Oct 2019
Vind kunstgress 5 okt 2019 12:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
3 0
Lunner FK (k)
5 okt 2019 12:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
3
0
Lunner FK
3 Oct 2019
Sveum idrettspark 3 okt 2019 20:00
Brumunddal (k)
4 0
Elverum (k)
3 okt 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
4
0
Elverum
Jordet stadion 3 okt 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
1 2
Storhamar (k)
3 okt 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
2
Storhamar
30 Sep 2019
Elverum Stadion 30 sep 2019 20:00
Elverum (k)
2 3
Storhamar (k)
30 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
2
3
Storhamar
Vind kunstgress 30 sep 2019 19:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 2
Valdres/Fagernes (k)
30 sep 2019 19:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
2
Valdres/Fagernes
26 Sep 2019
Sveum idrettspark 26 sep 2019 20:00
Brumunddal (k)
5 2
Lunner FK (k)
26 sep 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
5
2
Lunner FK
Prestrud kunstgress 26 sep 2019 20:00
Storhamar (k)
3 0
Vind/Gjøvik Lyn (k)
26 sep 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Vind/Gjøvik Lyn
NAMMO stadion 26 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
1 0
Løten (k)
26 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
0
Løten
23 Sep 2019
Frøystad kunstgress 23 sep 2019 20:00
Lunner FK (k)
2 3
Storhamar (k)
23 sep 2019 20:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
3
Storhamar
Stampesletta 23 sep 2019 19:30
Lillehammer (k)
2 1
Brumunddal (k)
23 sep 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
2
1
Brumunddal
22 Sep 2019
Gjensidigebanen 22 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
4 3
Raufoss 2 (k)
22 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
4
3
Raufoss 2
Jordet stadion 22 sep 2019 13:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
22 sep 2019 13:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
2
Kongsvinger 2
19 Sep 2019
Elverum Stadion 19 sep 2019 20:00
Elverum (k)
0 4
Vind/Gjøvik Lyn (k)
19 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
0
4
Vind/Gjøvik Lyn
Stampesletta 19 sep 2019 19:30
Lillehammer (k)
8 0
Løten (k)
19 sep 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
8
0
Løten
16 Sep 2019
NAMMO stadion 16 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
6 2
Elverum (k)
16 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
6
2
Elverum
Løten kunstgress 16 sep 2019 19:30
Løten (k)
0 6
Brumunddal (k)
16 sep 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
6
Brumunddal
15 Sep 2019
Gjensidigebanen 15 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
2 2
Lillehammer (k)
15 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
2
2
Lillehammer
14 Sep 2019
Frøystad kunstgress 14 sep 2019 13:00
Lunner FK (k)
0 1
Nordre Trysil (k)
14 sep 2019 13:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
0
1
Nordre Trysil
13 Sep 2019
Gjemselund 13 sep 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
4 1
Vind/Gjøvik Lyn (k)
13 sep 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
4
1
Vind/Gjøvik Lyn
11 Sep 2019
Elverum Stadion 11 sep 2019 20:00
Elverum (k)
2 1
Brumunddal (k)
11 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
2
1
Brumunddal
NAMMO stadion 11 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
11 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
1
Nordre Trysil
9 Sep 2019
Stampesletta 9 sep 2019 20:00
Lillehammer (k)
4 3
Raufoss 2 (k)
9 sep 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
4
3
Raufoss 2
8 Sep 2019
Gjensidigebanen 8 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 3
Kongsvinger 2 (k)
8 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
3
Kongsvinger 2
7 Sep 2019
Løten kunstgress 7 sep 2019 15:00
Løten (k)
2 2
Elverum (k)
7 sep 2019 15:00
Løten kunstgress
Løten
2
2
Elverum
4 Sep 2019
Jordet stadion 4 sep 2019 20:00
Nordre Trysil (k)
3 1
Brumunddal (k)
4 sep 2019 20:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
3
1
Brumunddal
Prestrud kunstgress 4 sep 2019 20:00
Storhamar (k)
4 0
Lillehammer (k)
4 sep 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
4
0
Lillehammer
3 Sep 2019
Gjemselund 3 sep 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
6 2
Lunner FK (k)
3 sep 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
6
2
Lunner FK
2 Sep 2019
Vind kunstgress 2 sep 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 2
Løten (k)
2 sep 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
2
Løten
NAMMO stadion 2 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
2 1
Brumunddal (k)
2 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
2
1
Brumunddal
31 Aug 2019
Jordet stadion 31 aug 2019 14:00
Nordre Trysil (k)
2 3
Valdres/Fagernes (k)
31 aug 2019 14:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
2
3
Valdres/Fagernes
30 Aug 2019
Gjemselund 30 aug 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
2 1
Elverum (k)
30 aug 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
2
1
Elverum
29 Aug 2019
Vind kunstgress 29 aug 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
3 3
Lillehammer (k)
29 aug 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
3
3
Lillehammer
Frøystad kunstgress 29 aug 2019 18:30
Lunner FK (k)
1 2
Raufoss 2 (k)
29 aug 2019 18:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
2
Raufoss 2
26 Aug 2019
Sveum idrettspark 26 aug 2019 20:00
Brumunddal (k)
1 1
Storhamar (k)
26 aug 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
1
1
Storhamar
Frøystad kunstgress 26 aug 2019 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Vind/Gjøvik Lyn (k)
26 aug 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
4
Vind/Gjøvik Lyn
Løten kunstgress 26 aug 2019 19:30
Løten (k)
1 9
Raufoss 2 (k)
26 aug 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
1
9
Raufoss 2
25 Aug 2019
Stampesletta 25 aug 2019 15:00
Lillehammer (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
25 aug 2019 15:00
Stampesletta
Lillehammer
3
0
Kongsvinger 2
Elverum Stadion 25 aug 2019 15:00
Elverum (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
25 aug 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
1
1
Nordre Trysil
22 Aug 2019
Gjensidigebanen 22 aug 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
9 0
Lunner FK (k)
22 aug 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
9
0
Lunner FK
21 Aug 2019
Prestrud kunstgress 21 aug 2019 19:30
Storhamar (k)
6 0
Løten (k)
21 aug 2019 19:30
Prestrud kunstgress
Storhamar
6
0
Løten
20 Aug 2019
Gjemselund 20 aug 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 6
Brumunddal (k)
20 aug 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
1
6
Brumunddal
19 Aug 2019
Jordet stadion 19 aug 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 3
Lillehammer (k)
19 aug 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
3
Lillehammer
Vind kunstgress 19 aug 2019 12:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
0 3
Raufoss 2 (k)
19 aug 2019 12:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
0
3
Raufoss 2
18 Aug 2019
Prestrud kunstgress 18 aug 2019 15:00
Storhamar (k)
2 1
Valdres/Fagernes (k)
18 aug 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Valdres/Fagernes
17 Aug 2019
Elverum Stadion 17 aug 2019 13:00
Elverum (k)
4 2
Lunner FK (k)
17 aug 2019 13:00
Elverum Stadion
Elverum
4
2
Lunner FK
15 Aug 2019
Løten kunstgress 15 aug 2019 19:30
Løten (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
15 aug 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
2
1
Nordre Trysil
12 Aug 2019
NAMMO stadion 12 aug 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
0 2
Storhamar (k)
12 aug 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
0
2
Storhamar
Gjemselund 12 aug 2019 12:00
Kongsvinger 2 (k)
10 1
Løten (k)
12 aug 2019 12:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
10
1
Løten
11 Aug 2019
Elverum Stadion 11 aug 2019 15:00
Elverum (k)
2 2
Valdres/Fagernes (k)
11 aug 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
2
2
Valdres/Fagernes
2 Jul 2019
NAMMO stadion 2 jul 2019 20:00
Raufoss 2 (k)
1 4
Kongsvinger 2 (k)
2 jul 2019 20:00
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
4
Kongsvinger 2
24 Jun 2019
Gjemselund 24 jun 2019 19:30
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Storhamar (k)
24 jun 2019 19:30
Gjemselund
Kongsvinger 2
1
3
Storhamar
Jordet stadion 24 jun 2019 19:00
Nordre Trysil (k)
1 1
Raufoss 2 (k)
24 jun 2019 19:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
1
Raufoss 2
23 Jun 2019
Elverum Stadion 23 jun 2019 15:00
Elverum (k)
4 0
Løten (k)
23 jun 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
4
0
Løten
22 Jun 2019
Gjensidigebanen 22 jun 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
4 1
Nordre Trysil (k)
22 jun 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
4
1
Nordre Trysil
20 Jun 2019
NAMMO stadion 20 jun 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
4 1
Lunner FK (k)
20 jun 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
4
1
Lunner FK
19 Jun 2019
Prestrud kunstgress 19 jun 2019 19:30
Storhamar (k)
6 0
Nordre Trysil (k)
19 jun 2019 19:30
Prestrud kunstgress
Storhamar
6
0
Nordre Trysil
Gjensidigebanen 19 jun 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
2 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
19 jun 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
2
2
Vind/Gjøvik Lyn
17 Jun 2019
Prestrud kunstgress 17 jun 2019 20:00
Storhamar (k)
3 0
Lunner FK (k)
17 jun 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Lunner FK
| Bortelaget møtte ikke
Løten kunstgress 17 jun 2019 19:30
Løten (k)
0 5
Lillehammer (k)
17 jun 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
5
Lillehammer
16 Jun 2019
Vind kunstgress 16 jun 2019 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
1 4
Elverum (k)
16 jun 2019 15:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
1
4
Elverum
NAMMO stadion 16 jun 2019 15:00
Raufoss 2 (k)
2 0
Valdres/Fagernes (k)
16 jun 2019 15:00
NAMMO stadion
Raufoss 2
2
0
Valdres/Fagernes
15 Jun 2019
Gjemselund 15 jun 2019 12:00
Kongsvinger 2 (k)
3 1
Nordre Trysil (k)
15 jun 2019 12:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
3
1
Nordre Trysil
13 Jun 2019
Sveum idrettspark 13 jun 2019 20:00
Brumunddal (k)
3 3
Lillehammer (k)
13 jun 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
3
3
Lillehammer
12 Jun 2019
Elverum Stadion 12 jun 2019 19:45
Elverum (k)
3 0
Raufoss 2 (k)
12 jun 2019 19:45
Elverum Stadion
Elverum
3
0
Raufoss 2
11 Jun 2019
Frøystad kunstgress 11 jun 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 5
Kongsvinger 2 (k)
11 jun 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
5
Kongsvinger 2
Gjensidigebanen 11 jun 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
0 2
Storhamar (k)
11 jun 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
0
2
Storhamar
10 Jun 2019
Stampesletta 10 jun 2019 20:00
Lillehammer (k)
4 1
Vind/Gjøvik Lyn (k)
10 jun 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
4
1
Vind/Gjøvik Lyn
Sveum idrettspark 10 jun 2019 19:30
Brumunddal (k)
2 0
Løten (k)
10 jun 2019 19:30
Sveum idrettspark
Brumunddal
2
0
Løten
6 Jun 2019
Sveum idrettspark 6 jun 2019 20:00
Brumunddal (k)
2 0
Valdres/Fagernes (k)
6 jun 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
2
0
Valdres/Fagernes
Stampesletta 6 jun 2019 19:30
Lillehammer (k)
1 3
Elverum (k)
6 jun 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
1
3
Elverum
5 Jun 2019
Vind kunstgress 5 jun 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 1
Nordre Trysil (k)
5 jun 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
1
Nordre Trysil
4 Jun 2019
Løten kunstgress 4 jun 2019 19:30
Løten (k)
0 3
Lunner FK (k)
4 jun 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
3
Lunner FK
3 Jun 2019
NAMMO stadion 3 jun 2019 20:15
Raufoss 2 (k)
3 1
Lillehammer (k)
3 jun 2019 20:15
NAMMO stadion
Raufoss 2
3
1
Lillehammer
Vind kunstgress 3 jun 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
0 0
Brumunddal (k)
3 jun 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
0
0
Brumunddal
Prestrud kunstgress 3 jun 2019 20:00
Storhamar (k)
2 1
Elverum (k)
3 jun 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Elverum
1 Jun 2019
Gjemselund 1 jun 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
3 2
Valdres/Fagernes (k)
1 jun 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
3
2
Valdres/Fagernes
30 May 2019
Jordet stadion 30 mai 2019 18:00
Nordre Trysil (k)
3 1
Lunner FK (k)
30 mai 2019 18:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
3
1
Lunner FK
28 May 2019
Stampesletta 28 mai 2019 20:00
Lillehammer (k)
3 1
Storhamar (k)
28 mai 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
3
1
Storhamar
27 May 2019
Sveum idrettspark 27 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
5 0
Raufoss 2 (k)
27 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
5
0
Raufoss 2
Løten kunstgress 27 mai 2019 19:30
Løten (k)
1 7
Vind/Gjøvik Lyn (k)
27 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
1
7
Vind/Gjøvik Lyn
24 May 2019
Elverum Stadion 24 mai 2019 20:00
Elverum (k)
0 0
Kongsvinger 2 (k)
24 mai 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
0
0
Kongsvinger 2
23 May 2019
Frøystad kunstgress 23 mai 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 7
Lillehammer (k)
23 mai 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
7
Lillehammer
20 May 2019
Jordet stadion 20 mai 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 3
Elverum (k)
20 mai 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
3
Elverum
19 May 2019
Prestrud kunstgress 19 mai 2019 15:00
Storhamar (k)
2 1
Brumunddal (k)
19 mai 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Brumunddal
Gjemselund 19 mai 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
2 4
Lillehammer (k)
19 mai 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
2
4
Lillehammer
Frøystad kunstgress 19 mai 2019 14:00
Lunner FK (k)
2 2
Valdres/Fagernes (k)
19 mai 2019 14:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
2
Valdres/Fagernes
15 May 2019
Løten kunstgress 15 mai 2019 19:30
Løten (k)
0 8
Storhamar (k)
15 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
8
Storhamar
14 May 2019
Sveum idrettspark 14 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
7 1
Kongsvinger 2 (k)
14 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
7
1
Kongsvinger 2
Stampesletta 14 mai 2019 19:30
Lillehammer (k)
8 0
Nordre Trysil (k)
14 mai 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
8
0
Nordre Trysil
NAMMO stadion 14 mai 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
0 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
14 mai 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
0
2
Vind/Gjøvik Lyn
12 May 2019
Frøystad kunstgress 12 mai 2019 15:00
Lunner FK (k)
0 6
Elverum (k)
12 mai 2019 15:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
0
6
Elverum
11 May 2019
Gjensidigebanen 11 mai 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 0
Løten (k)
11 mai 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
0
Løten
8 May 2019
Vind kunstgress 8 mai 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
2 3
Storhamar (k)
8 mai 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
2
3
Storhamar
7 May 2019
Sveum idrettspark 7 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
7 2
Nordre Trysil (k)
7 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
7
2
Nordre Trysil
6 May 2019
Stampesletta 6 mai 2019 20:00
Lillehammer (k)
6 1
Lunner FK (k)
6 mai 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
6
1
Lunner FK
Løten kunstgress 6 mai 2019 19:30
Løten (k)
0 4
Kongsvinger 2 (k)
6 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
4
Kongsvinger 2
5 May 2019
Gjensidigebanen 5 mai 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
6 3
Elverum (k)
5 mai 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
6
3
Elverum
2 May 2019
Jordet stadion 2 mai 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 0
Løten (k)
2 mai 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
0
Løten
30 Apr 2019
Prestrud kunstgress 30 apr 2019 18:00
Storhamar (k)
8 1
Raufoss 2 (k)
30 apr 2019 18:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
8
1
Raufoss 2
28 Apr 2019
Stampesletta 28 apr 2019 15:00
Lillehammer (k)
3 2
Valdres/Fagernes (k)
28 apr 2019 15:00
Stampesletta
Lillehammer
3
2
Valdres/Fagernes
27 Apr 2019
Vind kunstgress 27 apr 2019 13:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
1 1
Kongsvinger 2 (k)
27 apr 2019 13:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
1
1
Kongsvinger 2
26 Apr 2019
Sparebank1banen 26 apr 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 0
Brumunddal (k)
26 apr 2019 19:30
Sparebank1banen
Lunner FK
1
0
Brumunddal
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Serierunde 1
Sparebank1banen 26 apr 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 0
Brumunddal (k)
26 apr 2019 19:30
Sparebank1banen
Lunner FK
1
0
Brumunddal
Vind kunstgress 27 apr 2019 13:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
1 1
Kongsvinger 2 (k)
27 apr 2019 13:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
1
1
Kongsvinger 2
Stampesletta 28 apr 2019 15:00
Lillehammer (k)
3 2
Valdres/Fagernes (k)
28 apr 2019 15:00
Stampesletta
Lillehammer
3
2
Valdres/Fagernes
Prestrud kunstgress 30 apr 2019 18:00
Storhamar (k)
8 1
Raufoss 2 (k)
30 apr 2019 18:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
8
1
Raufoss 2
Jordet stadion 2 mai 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 0
Løten (k)
2 mai 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
0
Løten
Stampesletta 6 mai 2019 20:00
Lillehammer (k)
6 1
Lunner FK (k)
6 mai 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
6
1
Lunner FK
Gjemselund 19 mai 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
2 4
Lillehammer (k)
19 mai 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
2
4
Lillehammer
Prestrud kunstgress 17 jun 2019 20:00
Storhamar (k)
3 0
Lunner FK (k)
17 jun 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Lunner FK
| Bortelaget møtte ikke
Serierunde 2
Gjensidigebanen 5 mai 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
6 3
Elverum (k)
5 mai 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
6
3
Elverum
Løten kunstgress 6 mai 2019 19:30
Løten (k)
0 4
Kongsvinger 2 (k)
6 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
4
Kongsvinger 2
Sveum idrettspark 7 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
7 2
Nordre Trysil (k)
7 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
7
2
Nordre Trysil
Vind kunstgress 8 mai 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
2 3
Storhamar (k)
8 mai 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
2
3
Storhamar
Serierunde 3
Frøystad kunstgress 12 mai 2019 15:00
Lunner FK (k)
0 6
Elverum (k)
12 mai 2019 15:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
0
6
Elverum
Stampesletta 14 mai 2019 19:30
Lillehammer (k)
8 0
Nordre Trysil (k)
14 mai 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
8
0
Nordre Trysil
NAMMO stadion 14 mai 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
0 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
14 mai 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
0
2
Vind/Gjøvik Lyn
Sveum idrettspark 14 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
7 1
Kongsvinger 2 (k)
14 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
7
1
Kongsvinger 2
Løten kunstgress 15 mai 2019 19:30
Løten (k)
0 8
Storhamar (k)
15 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
8
Storhamar
Serierunde 4
Frøystad kunstgress 19 mai 2019 14:00
Lunner FK (k)
2 2
Valdres/Fagernes (k)
19 mai 2019 14:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
2
Valdres/Fagernes
Prestrud kunstgress 19 mai 2019 15:00
Storhamar (k)
2 1
Brumunddal (k)
19 mai 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Brumunddal
Jordet stadion 20 mai 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 3
Elverum (k)
20 mai 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
3
Elverum
NAMMO stadion 26 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
1 0
Løten (k)
26 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
0
Løten
Serierunde 5
Elverum Stadion 24 mai 2019 20:00
Elverum (k)
0 0
Kongsvinger 2 (k)
24 mai 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
0
0
Kongsvinger 2
Løten kunstgress 27 mai 2019 19:30
Løten (k)
1 7
Vind/Gjøvik Lyn (k)
27 mai 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
1
7
Vind/Gjøvik Lyn
Sveum idrettspark 27 mai 2019 20:00
Brumunddal (k)
5 0
Raufoss 2 (k)
27 mai 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
5
0
Raufoss 2
Stampesletta 28 mai 2019 20:00
Lillehammer (k)
3 1
Storhamar (k)
28 mai 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
3
1
Storhamar
Gjensidigebanen 22 jun 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
4 1
Nordre Trysil (k)
22 jun 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
4
1
Nordre Trysil
Serierunde 6
Jordet stadion 30 mai 2019 18:00
Nordre Trysil (k)
3 1
Lunner FK (k)
30 mai 2019 18:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
3
1
Lunner FK
Gjemselund 1 jun 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
3 2
Valdres/Fagernes (k)
1 jun 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
3
2
Valdres/Fagernes
Vind kunstgress 3 jun 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
0 0
Brumunddal (k)
3 jun 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
0
0
Brumunddal
Prestrud kunstgress 3 jun 2019 20:00
Storhamar (k)
2 1
Elverum (k)
3 jun 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Elverum
NAMMO stadion 3 jun 2019 20:15
Raufoss 2 (k)
3 1
Lillehammer (k)
3 jun 2019 20:15
NAMMO stadion
Raufoss 2
3
1
Lillehammer
Serierunde 7
Sveum idrettspark 10 jun 2019 19:30
Brumunddal (k)
2 0
Løten (k)
10 jun 2019 19:30
Sveum idrettspark
Brumunddal
2
0
Løten
Stampesletta 10 jun 2019 20:00
Lillehammer (k)
4 1
Vind/Gjøvik Lyn (k)
10 jun 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
4
1
Vind/Gjøvik Lyn
Frøystad kunstgress 11 jun 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 5
Kongsvinger 2 (k)
11 jun 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
5
Kongsvinger 2
Gjensidigebanen 11 jun 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
0 2
Storhamar (k)
11 jun 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
0
2
Storhamar
Elverum Stadion 12 jun 2019 19:45
Elverum (k)
3 0
Raufoss 2 (k)
12 jun 2019 19:45
Elverum Stadion
Elverum
3
0
Raufoss 2
Serierunde 8
Gjemselund 15 jun 2019 12:00
Kongsvinger 2 (k)
3 1
Nordre Trysil (k)
15 jun 2019 12:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
3
1
Nordre Trysil
Vind kunstgress 16 jun 2019 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
1 4
Elverum (k)
16 jun 2019 15:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
1
4
Elverum
NAMMO stadion 16 jun 2019 15:00
Raufoss 2 (k)
2 0
Valdres/Fagernes (k)
16 jun 2019 15:00
NAMMO stadion
Raufoss 2
2
0
Valdres/Fagernes
Løten kunstgress 17 jun 2019 19:30
Løten (k)
0 5
Lillehammer (k)
17 jun 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
5
Lillehammer
Serierunde 9
Sveum idrettspark 13 jun 2019 20:00
Brumunddal (k)
3 3
Lillehammer (k)
13 jun 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
3
3
Lillehammer
Prestrud kunstgress 19 jun 2019 19:30
Storhamar (k)
6 0
Nordre Trysil (k)
19 jun 2019 19:30
Prestrud kunstgress
Storhamar
6
0
Nordre Trysil
Gjensidigebanen 19 jun 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
2 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
19 jun 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
2
2
Vind/Gjøvik Lyn
NAMMO stadion 20 jun 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
4 1
Lunner FK (k)
20 jun 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
4
1
Lunner FK
Elverum Stadion 23 jun 2019 15:00
Elverum (k)
4 0
Løten (k)
23 jun 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
4
0
Løten
Serierunde 10
Gjensidigebanen 11 mai 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 0
Løten (k)
11 mai 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
0
Løten
Jordet stadion 24 jun 2019 19:00
Nordre Trysil (k)
1 1
Raufoss 2 (k)
24 jun 2019 19:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
1
Raufoss 2
Gjemselund 24 jun 2019 19:30
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Storhamar (k)
24 jun 2019 19:30
Gjemselund
Kongsvinger 2
1
3
Storhamar
Frøystad kunstgress 26 aug 2019 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Vind/Gjøvik Lyn (k)
26 aug 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
4
Vind/Gjøvik Lyn
Elverum Stadion 11 sep 2019 20:00
Elverum (k)
2 1
Brumunddal (k)
11 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
2
1
Brumunddal
Serierunde 11
Løten kunstgress 4 jun 2019 19:30
Løten (k)
0 3
Lunner FK (k)
4 jun 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
3
Lunner FK
Vind kunstgress 5 jun 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 1
Nordre Trysil (k)
5 jun 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
1
Nordre Trysil
Stampesletta 6 jun 2019 19:30
Lillehammer (k)
1 3
Elverum (k)
6 jun 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
1
3
Elverum
Sveum idrettspark 6 jun 2019 20:00
Brumunddal (k)
2 0
Valdres/Fagernes (k)
6 jun 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
2
0
Valdres/Fagernes
NAMMO stadion 2 jul 2019 20:00
Raufoss 2 (k)
1 4
Kongsvinger 2 (k)
2 jul 2019 20:00
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
4
Kongsvinger 2
Serierunde 12
NAMMO stadion 12 aug 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
0 2
Storhamar (k)
12 aug 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
0
2
Storhamar
Løten kunstgress 15 aug 2019 19:30
Løten (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
15 aug 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
2
1
Nordre Trysil
Gjemselund 13 sep 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
4 1
Vind/Gjøvik Lyn (k)
13 sep 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
4
1
Vind/Gjøvik Lyn
Gjensidigebanen 15 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
2 2
Lillehammer (k)
15 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
2
2
Lillehammer
Sveum idrettspark 26 sep 2019 20:00
Brumunddal (k)
5 2
Lunner FK (k)
26 sep 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
5
2
Lunner FK
Serierunde 13
Frøystad kunstgress 23 mai 2019 19:30
Lunner FK (k)
1 7
Lillehammer (k)
23 mai 2019 19:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
7
Lillehammer
Elverum Stadion 11 aug 2019 15:00
Elverum (k)
2 2
Valdres/Fagernes (k)
11 aug 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
2
2
Valdres/Fagernes
Gjemselund 12 aug 2019 12:00
Kongsvinger 2 (k)
10 1
Løten (k)
12 aug 2019 12:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
10
1
Løten
Jordet stadion 4 sep 2019 20:00
Nordre Trysil (k)
3 1
Brumunddal (k)
4 sep 2019 20:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
3
1
Brumunddal
Prestrud kunstgress 26 sep 2019 20:00
Storhamar (k)
3 0
Vind/Gjøvik Lyn (k)
26 sep 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Vind/Gjøvik Lyn
Serierunde 14
Elverum Stadion 17 aug 2019 13:00
Elverum (k)
4 2
Lunner FK (k)
17 aug 2019 13:00
Elverum Stadion
Elverum
4
2
Lunner FK
Vind kunstgress 19 aug 2019 12:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
0 3
Raufoss 2 (k)
19 aug 2019 12:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
0
3
Raufoss 2
Jordet stadion 19 aug 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
0 3
Lillehammer (k)
19 aug 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
0
3
Lillehammer
Gjemselund 20 aug 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 6
Brumunddal (k)
20 aug 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
1
6
Brumunddal
Prestrud kunstgress 21 aug 2019 19:30
Storhamar (k)
6 0
Løten (k)
21 aug 2019 19:30
Prestrud kunstgress
Storhamar
6
0
Løten
Serierunde 15
Gjensidigebanen 22 aug 2019 19:30
Valdres/Fagernes (k)
9 0
Lunner FK (k)
22 aug 2019 19:30
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
9
0
Lunner FK
Stampesletta 25 aug 2019 15:00
Lillehammer (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
25 aug 2019 15:00
Stampesletta
Lillehammer
3
0
Kongsvinger 2
Elverum Stadion 25 aug 2019 15:00
Elverum (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
25 aug 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
1
1
Nordre Trysil
Løten kunstgress 26 aug 2019 19:30
Løten (k)
1 9
Raufoss 2 (k)
26 aug 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
1
9
Raufoss 2
Sveum idrettspark 26 aug 2019 20:00
Brumunddal (k)
1 1
Storhamar (k)
26 aug 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
1
1
Storhamar
Serierunde 16
Gjemselund 30 aug 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
2 1
Elverum (k)
30 aug 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
2
1
Elverum
Jordet stadion 31 aug 2019 14:00
Nordre Trysil (k)
2 3
Valdres/Fagernes (k)
31 aug 2019 14:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
2
3
Valdres/Fagernes
NAMMO stadion 2 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
2 1
Brumunddal (k)
2 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
2
1
Brumunddal
Vind kunstgress 2 sep 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 2
Løten (k)
2 sep 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
2
Løten
Prestrud kunstgress 4 sep 2019 20:00
Storhamar (k)
4 0
Lillehammer (k)
4 sep 2019 20:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
4
0
Lillehammer
Serierunde 17
Gjensidigebanen 8 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 3
Kongsvinger 2 (k)
8 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
3
Kongsvinger 2
Stampesletta 9 sep 2019 20:00
Lillehammer (k)
4 3
Raufoss 2 (k)
9 sep 2019 20:00
Stampesletta
Lillehammer
4
3
Raufoss 2
Frøystad kunstgress 14 sep 2019 13:00
Lunner FK (k)
0 1
Nordre Trysil (k)
14 sep 2019 13:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
0
1
Nordre Trysil
Elverum Stadion 30 sep 2019 20:00
Elverum (k)
2 3
Storhamar (k)
30 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
2
3
Storhamar
Sveum idrettspark 10 okt 2019 18:00
Brumunddal (k)
1 3
Vind/Gjøvik Lyn (k)
10 okt 2019 18:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
1
3
Vind/Gjøvik Lyn
Serierunde 18
Prestrud kunstgress 18 aug 2019 15:00
Storhamar (k)
2 1
Valdres/Fagernes (k)
18 aug 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
2
1
Valdres/Fagernes
Vind kunstgress 29 aug 2019 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
3 3
Lillehammer (k)
29 aug 2019 20:00
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
3
3
Lillehammer
Gjemselund 3 sep 2019 20:00
Kongsvinger 2 (k)
6 2
Lunner FK (k)
3 sep 2019 20:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
6
2
Lunner FK
NAMMO stadion 16 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
6 2
Elverum (k)
16 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
6
2
Elverum
Løten kunstgress 16 sep 2019 19:30
Løten (k)
0 6
Brumunddal (k)
16 sep 2019 19:30
Løten kunstgress
Løten
0
6
Brumunddal
Serierunde 19
Stampesletta 19 sep 2019 19:30
Lillehammer (k)
8 0
Løten (k)
19 sep 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
8
0
Løten
Elverum Stadion 19 sep 2019 20:00
Elverum (k)
0 4
Vind/Gjøvik Lyn (k)
19 sep 2019 20:00
Elverum Stadion
Elverum
0
4
Vind/Gjøvik Lyn
Jordet stadion 22 sep 2019 13:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
22 sep 2019 13:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
2
Kongsvinger 2
Gjensidigebanen 22 sep 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
4 3
Raufoss 2 (k)
22 sep 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
4
3
Raufoss 2
Frøystad kunstgress 23 sep 2019 20:00
Lunner FK (k)
2 3
Storhamar (k)
23 sep 2019 20:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
3
Storhamar
Serierunde 20
Frøystad kunstgress 29 aug 2019 18:30
Lunner FK (k)
1 2
Raufoss 2 (k)
29 aug 2019 18:30
Frøystad kunstgress
Lunner FK
1
2
Raufoss 2
Løten kunstgress 7 sep 2019 15:00
Løten (k)
2 2
Elverum (k)
7 sep 2019 15:00
Løten kunstgress
Løten
2
2
Elverum
Stampesletta 23 sep 2019 19:30
Lillehammer (k)
2 1
Brumunddal (k)
23 sep 2019 19:30
Stampesletta
Lillehammer
2
1
Brumunddal
Vind kunstgress 30 sep 2019 19:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
4 2
Valdres/Fagernes (k)
30 sep 2019 19:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
4
2
Valdres/Fagernes
Jordet stadion 3 okt 2019 19:30
Nordre Trysil (k)
1 2
Storhamar (k)
3 okt 2019 19:30
Jordet stadion
Nordre Trysil
1
2
Storhamar
Serierunde 21
NAMMO stadion 11 sep 2019 19:30
Raufoss 2 (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
11 sep 2019 19:30
NAMMO stadion
Raufoss 2
1
1
Nordre Trysil
Sveum idrettspark 3 okt 2019 20:00
Brumunddal (k)
4 0
Elverum (k)
3 okt 2019 20:00
Sveum idrettspark
Brumunddal
4
0
Elverum
Vind kunstgress 5 okt 2019 12:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
3 0
Lunner FK (k)
5 okt 2019 12:30
Vind kunstgress
Vind/Gjøvik Lyn
3
0
Lunner FK
Løten kunstgress 6 okt 2019 15:00
Løten (k)
0 3
Valdres/Fagernes (k)
6 okt 2019 15:00
Løten kunstgress
Løten
0
3
Valdres/Fagernes
Prestrud kunstgress 6 okt 2019 15:00
Storhamar (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
6 okt 2019 15:00
Prestrud kunstgress
Storhamar
3
0
Kongsvinger 2
Serierunde 22
Elverum Stadion 12 okt 2019 15:00
Elverum (k)
2 3
Lillehammer (k)
12 okt 2019 15:00
Elverum Stadion
Elverum
2
3
Lillehammer
Gjemselund 12 okt 2019 15:00
Kongsvinger 2 (k)
7 1
Raufoss 2 (k)
12 okt 2019 15:00
Gjemselund
Kongsvinger 2
7
1
Raufoss 2
Jordet stadion 12 okt 2019 15:00
Nordre Trysil (k)
2 2
Vind/Gjøvik Lyn (k)
12 okt 2019 15:00
Jordet stadion
Nordre Trysil
2
2
Vind/Gjøvik Lyn
Frøystad kunstgress 12 okt 2019 15:00
Lunner FK (k)
2 3
Løten (k)
12 okt 2019 15:00
Frøystad kunstgress
Lunner FK
2
3
Løten
Gjensidigebanen 12 okt 2019 15:00
Valdres/Fagernes (k)
3 1
Brumunddal (k)
12 okt 2019 15:00
Gjensidigebanen
Valdres/Fagernes
3
1
Brumunddal

Start a Conversation

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *