3. divisjon kvinner IØFK 2020

Tabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk

3. divisjon kvinner IØFK

2020
#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
>
0
0
0
0
0
0
0
0
2
>
0
0
0
0
0
0
0
0
3
>
0
0
0
0
0
0
0
0
4
>
0
0
0
0
0
0
0
0
5
>
0
0
0
0
0
0
0
0
6
>
0
0
0
0
0
0
0
0
7
>
0
0
0
0
0
0
0
0
8
>
0
0
0
0
0
0
0
0
9
>
0
0
0
0
0
0
0
0
10
>
0
0
0
0
0
0
0
0
11
>
0
0
0
0
0
0
0
0
12
>
0
0
0
0
0
0
0
0

3. divisjon kvinner IØFK

2020
20 Apr 2020
Sveum idrettspark 20 apr 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
23 Apr 2020
Sparebank1banen 23 apr 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
25 Apr 2020
Gjemselund 25 apr 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
26 Apr 2020
Løten kunstgress 26 apr 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Frøystad kunstgress 26 apr 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Jordet stadion 26 apr 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
28 Apr 2020
NAMMO stadion 28 apr 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
2 May 2020
Stampesletta 2 mai 2020 13:00
Lillehammer (k)
-
- -
Løten (k)
-
3 May 2020
Idrettsparken Kjellmyra 3 mai 2020 13:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Gjensidigebanen 3 mai 2020 13:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Sveum idrettspark 3 mai 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
4 May 2020
Elverum Stadion 4 mai 2020 20:00
Elverum (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Vind kunstgress 4 mai 2020 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
9 May 2020
NAMMO stadion 9 mai 2020 16:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
10 May 2020
Løten kunstgress 10 mai 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 10 mai 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Frøystad kunstgress 10 mai 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 10 mai 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Gjemselund 10 mai 2020 18:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
15 May 2020
Frøystad kunstgress 15 mai 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Vind kunstgress 15 mai 2020 19:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Stampesletta 15 mai 2020 20:00
Lillehammer (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
16 May 2020
Jordet stadion 16 mai 2020 12:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
18 May 2020
Idrettsparken Kjellmyra 18 mai 2020 19:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
19 May 2020
Sveum idrettspark 19 mai 2020 20:00
Brumunddal (k)
-
- -
Løten (k)
-
23 May 2020
Gjemselund 23 mai 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjensidigebanen 23 mai 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
24 May 2020
Sparebank1banen 24 mai 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Løten kunstgress 24 mai 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Elverum Stadion 24 mai 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
26 May 2020
NAMMO stadion 26 mai 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
1 Jun 2020
Jordet stadion 1 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Løten (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 1 jun 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Vind kunstgress 1 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Gjensidigebanen 1 jun 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
2 Jun 2020
Frøystad kunstgress 2 jun 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Sveum idrettspark 2 jun 2020 20:00
Brumunddal (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
6 Jun 2020
Gjemselund 6 jun 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
7 Jun 2020
Løten kunstgress 7 jun 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Stampesletta 7 jun 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Elverum Stadion 7 jun 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Vind kunstgress 7 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
8 Jun 2020
NAMMO stadion 8 jun 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
14 Jun 2020
Sparebank1banen 14 jun 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Løten (k)
-
Jordet stadion 14 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 14 jun 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sveum idrettspark 14 jun 2020 18:00
Brumunddal (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
15 Jun 2020
Frøystad kunstgress 15 jun 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
16 Jun 2020
NAMMO stadion 16 jun 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
21 Jun 2020
Vind kunstgress 21 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Stampesletta 21 jun 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Elverum Stadion 21 jun 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Gjensidigebanen 21 jun 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
22 Jun 2020
Løten kunstgress 22 jun 2020 19:00
Løten (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
23 Jun 2020
Gjemselund 23 jun 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
28 Jun 2020
Jordet stadion 28 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Frøystad kunstgress 28 jun 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 28 jun 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
NAMMO stadion 28 jun 2020 15:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Sveum idrettspark 28 jun 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
29 Jun 2020
Løten kunstgress 29 jun 2020 19:30
Løten (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
2 Aug 2020
Gjemselund 2 aug 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Sparebank1banen 2 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Stampesletta 2 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Vind kunstgress 2 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 2 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Løten (k)
-
8 Aug 2020
Stampesletta 8 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Gjensidigebanen 8 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
9 Aug 2020
Elverum Stadion 9 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Løten (k)
-
Vind kunstgress 9 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 9 aug 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Sveum idrettspark 9 aug 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
12 Aug 2020
Stampesletta 12 aug 2020 20:00
Lillehammer (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
13 Aug 2020
Idrettsparken Kjellmyra 13 aug 2020 19:30
Kjellmyra (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 13 aug 2020 19:30
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Gjemselund 13 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Løten (k)
-
Vind kunstgress 13 aug 2020 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 13 aug 2020 20:00
Elverum (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
16 Aug 2020
Løten kunstgress 16 aug 2020 13:00
Løten (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Sparebank1banen 16 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Frøystad kunstgress 16 aug 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Jordet stadion 16 aug 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
17 Aug 2020
NAMMO stadion 17 aug 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjemselund 17 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Elverum (k)
-
22 Aug 2020
Idrettsparken Kjellmyra 22 aug 2020 13:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
23 Aug 2020
Stampesletta 23 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Vind kunstgress 23 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Løten (k)
-
Jordet stadion 23 aug 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 23 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
24 Aug 2020
Sveum idrettspark 24 aug 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
29 Aug 2020
Gjensidigebanen 29 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
NAMMO stadion 29 aug 2020 16:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
30 Aug 2020
Løten kunstgress 30 aug 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Sparebank1banen 30 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 30 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
31 Aug 2020
Gjemselund 31 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
5 Sep 2020
Vind kunstgress 5 sep 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Stampesletta 5 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Elverum (k)
-
6 Sep 2020
Jordet stadion 6 sep 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 6 sep 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Løten (k)
-
Frøystad kunstgress 6 sep 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
7 Sep 2020
Sveum idrettspark 7 sep 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
12 Sep 2020
Stampesletta 12 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
13 Sep 2020
Løten kunstgress 13 sep 2020 13:00
Løten (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Elverum Stadion 13 sep 2020 13:00
Elverum (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Sparebank1banen 13 sep 2020 13:00
Hadeland (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
14 Sep 2020
NAMMO stadion 14 sep 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
15 Sep 2020
Gjemselund 15 sep 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
19 Sep 2020
Jordet stadion 19 sep 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
20 Sep 2020
Frøystad kunstgress 20 sep 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Løten (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 20 sep 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Gjensidigebanen 20 sep 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
21 Sep 2020
Sveum idrettspark 21 sep 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Sparebank1banen 21 sep 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
23 Sep 2020
Elverum Stadion 23 sep 2020 19:30
Elverum (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
26 Sep 2020
Løten kunstgress 26 sep 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Stampesletta 26 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
27 Sep 2020
Vind kunstgress 27 sep 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
28 Sep 2020
Gjensidigebanen 28 sep 2020 19:30
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
29 Sep 2020
Gjemselund 29 sep 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
4 Oct 2020
Jordet stadion 4 okt 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Frøystad kunstgress 4 okt 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 4 okt 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
5 Oct 2020
Sveum idrettspark 5 okt 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 5 okt 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
6 Oct 2020
NAMMO stadion 6 okt 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Løten (k)
-
10 Oct 2020
NAMMO stadion 10 okt 2020 14:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Elverum Stadion 10 okt 2020 14:00
Elverum (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Frøystad kunstgress 10 okt 2020 14:00
Lunner FK (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Jordet stadion 10 okt 2020 14:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 10 okt 2020 14:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Løten kunstgress 10 okt 2020 14:00
Løten (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Serierunde 1
Sparebank1banen 23 apr 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjemselund 25 apr 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Løten kunstgress 26 apr 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Frøystad kunstgress 26 apr 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Jordet stadion 26 apr 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
NAMMO stadion 28 apr 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Serierunde 2
Stampesletta 2 mai 2020 13:00
Lillehammer (k)
-
- -
Løten (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 3 mai 2020 13:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Gjensidigebanen 3 mai 2020 13:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Sveum idrettspark 3 mai 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 4 mai 2020 20:00
Elverum (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Vind kunstgress 4 mai 2020 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Serierunde 3
NAMMO stadion 9 mai 2020 16:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Løten kunstgress 10 mai 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 10 mai 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Frøystad kunstgress 10 mai 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 10 mai 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Gjemselund 10 mai 2020 18:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Serierunde 4
Frøystad kunstgress 15 mai 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Vind kunstgress 15 mai 2020 19:30
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Stampesletta 15 mai 2020 20:00
Lillehammer (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Jordet stadion 16 mai 2020 12:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 18 mai 2020 19:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Sveum idrettspark 19 mai 2020 20:00
Brumunddal (k)
-
- -
Løten (k)
-
Serierunde 5
Gjemselund 23 mai 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjensidigebanen 23 mai 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Sparebank1banen 24 mai 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Løten kunstgress 24 mai 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Elverum Stadion 24 mai 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
NAMMO stadion 26 mai 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Serierunde 6
Jordet stadion 1 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Løten (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 1 jun 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Vind kunstgress 1 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Gjensidigebanen 1 jun 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Frøystad kunstgress 2 jun 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Sveum idrettspark 2 jun 2020 20:00
Brumunddal (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Serierunde 7
Gjemselund 6 jun 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Løten kunstgress 7 jun 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Stampesletta 7 jun 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Elverum Stadion 7 jun 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Vind kunstgress 7 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
NAMMO stadion 8 jun 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Serierunde 8
Sparebank1banen 14 jun 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Løten (k)
-
Jordet stadion 14 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 14 jun 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sveum idrettspark 14 jun 2020 18:00
Brumunddal (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Frøystad kunstgress 15 jun 2020 19:30
Lunner FK (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
NAMMO stadion 16 jun 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Serierunde 9
Vind kunstgress 21 jun 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Stampesletta 21 jun 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Elverum Stadion 21 jun 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Gjensidigebanen 21 jun 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Løten kunstgress 22 jun 2020 19:00
Løten (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Gjemselund 23 jun 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Serierunde 10
Jordet stadion 28 jun 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Frøystad kunstgress 28 jun 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 28 jun 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
NAMMO stadion 28 jun 2020 15:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Sveum idrettspark 28 jun 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Løten kunstgress 29 jun 2020 19:30
Løten (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Serierunde 11
Sveum idrettspark 20 apr 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Gjemselund 2 aug 2020 15:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Sparebank1banen 2 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Stampesletta 2 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Vind kunstgress 2 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 2 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Løten (k)
-
Serierunde 12
Stampesletta 8 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Gjensidigebanen 8 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Elverum Stadion 9 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Løten (k)
-
Vind kunstgress 9 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 9 aug 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Sveum idrettspark 9 aug 2020 17:00
Brumunddal (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Serierunde 13
Løten kunstgress 16 aug 2020 13:00
Løten (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Sparebank1banen 16 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Frøystad kunstgress 16 aug 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Jordet stadion 16 aug 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
NAMMO stadion 17 aug 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjemselund 17 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Serierunde 14
Idrettsparken Kjellmyra 22 aug 2020 13:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Stampesletta 23 aug 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Vind kunstgress 23 aug 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Løten (k)
-
Jordet stadion 23 aug 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 23 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Sveum idrettspark 24 aug 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Serierunde 15
Gjensidigebanen 29 aug 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
NAMMO stadion 29 aug 2020 16:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Løten kunstgress 30 aug 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Sparebank1banen 30 aug 2020 15:00
Hadeland (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 30 aug 2020 15:00
Elverum (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Gjemselund 31 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Serierunde 16
Vind kunstgress 5 sep 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Stampesletta 5 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Jordet stadion 6 sep 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 6 sep 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Løten (k)
-
Frøystad kunstgress 6 sep 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Sveum idrettspark 7 sep 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Serierunde 17
Stampesletta 12 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Løten kunstgress 13 sep 2020 13:00
Løten (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Elverum Stadion 13 sep 2020 13:00
Elverum (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Sparebank1banen 13 sep 2020 13:00
Hadeland (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
NAMMO stadion 14 sep 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Gjemselund 15 sep 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Serierunde 18
Jordet stadion 19 sep 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Frøystad kunstgress 20 sep 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Løten (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 20 sep 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Gjensidigebanen 20 sep 2020 15:00
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sveum idrettspark 21 sep 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Sparebank1banen 21 sep 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Serierunde 19
Elverum Stadion 23 sep 2020 19:30
Elverum (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Løten kunstgress 26 sep 2020 15:00
Løten (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Stampesletta 26 sep 2020 15:00
Lillehammer (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Vind kunstgress 27 sep 2020 15:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Kjellmyra (k)
-
Gjensidigebanen 28 sep 2020 19:30
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Gjemselund 29 sep 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Serierunde 20
Jordet stadion 4 okt 2020 15:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Frøystad kunstgress 4 okt 2020 15:00
Lunner FK (k)
-
- -
Elverum (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 4 okt 2020 15:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-
Sveum idrettspark 5 okt 2020 19:30
Brumunddal (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Sparebank1banen 5 okt 2020 20:00
Hadeland (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
NAMMO stadion 6 okt 2020 19:30
Raufoss 2 (k)
-
- -
Løten (k)
-
Serierunde 21
Stampesletta 12 aug 2020 20:00
Lillehammer (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 13 aug 2020 19:30
Kjellmyra (k)
-
- -
Nordre Trysil (k)
-
Gjensidigebanen 13 aug 2020 19:30
Valdres/Fagernes (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Gjemselund 13 aug 2020 20:00
Kongsvinger 2 (k)
-
- -
Løten (k)
-
Vind kunstgress 13 aug 2020 20:00
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
- -
Lunner FK (k)
-
Elverum Stadion 13 aug 2020 20:00
Elverum (k)
-
- -
Raufoss 2 (k)
-
Serierunde 22
NAMMO stadion 10 okt 2020 14:00
Raufoss 2 (k)
-
- -
Kongsvinger 2 (k)
-
Elverum Stadion 10 okt 2020 14:00
Elverum (k)
-
- -
Hadeland (k)
-
Frøystad kunstgress 10 okt 2020 14:00
Lunner FK (k)
-
- -
Lillehammer (k)
-
Jordet stadion 10 okt 2020 14:00
Nordre Trysil (k)
-
- -
Vind/Gjøvik Lyn (k)
-
Idrettsparken Kjellmyra 10 okt 2020 14:00
Kjellmyra (k)
-
- -
Brumunddal (k)
-
Løten kunstgress 10 okt 2020 14:00
Løten (k)
-
- -
Valdres/Fagernes (k)
-

Start a Conversation

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *