4. divisjon menn IØFK

2021
Tabell
Hjemme/Bortetabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk
Lagstatistikk
Spilleroverganger
Lagbørsen
Dommere
Avdeling 1
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Lillehammer
s s t s s
12
9
0
3
28
10
18
27
2
HamKam 2
s s s t t
12
9
0
3
29
12
17
27
3
Kolbu/KK
u s t s u
12
5
3
4
30
26
4
18
4
Gran
t s t t u
12
5
1
6
33
25
8
16
5
Faaberg
t t s s s
12
5
1
6
19
19
0
16
6
Reinsvoll
t t s s t
12
3
1
8
18
38
-20
10
7
Valdres
t s t t t
12
3
0
9
19
46
-27
9
Avdeling 2
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Engerdal
t s t s s
12
9
0
3
26
11
15
27
2
Ottestad
t s s s s
12
8
2
2
38
11
27
26
3
Elverum 2
s s t u s
12
6
2
4
41
27
14
20
4
Løten
t u u t s
12
4
4
4
25
34
-9
16
5
Furnes
s s u t t
12
4
2
6
21
23
-2
14
6
Sander
t s s t t
12
4
2
6
24
29
-5
14
7
Trysil
t t t t t
12
0
2
10
12
52
-40
2
: Opprykk 3. div
: Nedrykk 5. div
Hjemmetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
HamKam 2 6006182
Lillehammer 6006193
Engerdal 6006164
Kolbu/KK 51062210
Ottestad 4116208
Faaberg 303687
Gran 3126198
Furnes 312696
Løten 31261011
Elverum 2 31261616
Reinsvoll 21361317
Sander 21361517
Valdres 10561020
Trysil 0246930
Bortetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Ottestad 4116183
HamKam 2 30361110
Lillehammer 303697
Elverum 2 31262511
Engerdal 3036107
Faaberg 21361112
Valdres 2046926
Gran 20461417
Sander 2136912
Reinsvoll 1056521
Furnes 11461217
Løten 13261523
Kolbu/KK 0246816
Trysil 0066322
13 nov 2021
13 nov 2021
- 13:00
Gran
3 3
Kolbu/KK
13 nov 2021
- 13:00
Faaberg
3 0
Reinsvoll
13 nov 2021
- 13:00
Valdres
1 5
Lillehammer
13 nov 2021
- 13:00
Trysil
0 3
Engerdal
13 nov 2021
- 13:00
Ottestad
2 1
Furnes
13 nov 2021
- 13:00
Sander
5 6
Løten
7 nov 2021
7 nov 2021
- 15:00
Kolbu/KK
5 2
Valdres
7 nov 2021
- 15:00
Lillehammer
2 0
HamKam 2
6 nov 2021
6 nov 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 1
Gran
6 nov 2021
- 13:00
Sander
0 1
Engerdal
5 nov 2021
5 nov 2021
- 19:30
Løten
0 2
Ottestad
4 nov 2021
4 nov 2021
- 19:30
Furnes
1 2
Elverum 2
3 nov 2021
3 nov 2021
- 19:30
Faaberg
1 0
HamKam 2
31 okt 2021
31 okt 2021
- 15:00
Ottestad
2 1
Engerdal
31 okt 2021
- 15:00
Elverum 2
4 4
Løten
30 okt 2021
30 okt 2021
- 15:00
Valdres
2 3
Reinsvoll
30 okt 2021
- 15:00
HamKam 2
3 0
Kolbu/KK
30 okt 2021
- 15:00
Sander
6 0
Trysil
28 okt 2021
28 okt 2021
- 19:30
Gran
1 2
Faaberg
24 okt 2021
24 okt 2021
- 15:00
Kolbu/KK
3 0
Lillehammer
24 okt 2021
- 15:00
Engerdal
4 2
Elverum 2
24 okt 2021
- 12:30
Trysil
1 9
Ottestad
23 okt 2021
23 okt 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 3
HamKam 2
22 okt 2021
22 okt 2021
- 19:30
Faaberg
1 2
Valdres
22 okt 2021
- 19:30
Løten
2 2
Furnes
18 okt 2021
18 okt 2021
- 19:30
HamKam 2
2 0
Faaberg
17 okt 2021
17 okt 2021
- 15:00
Elverum 2
3 1
Trysil
16 okt 2021
16 okt 2021
- 17:00
Furnes
1 0
Engerdal
16 okt 2021
- 15:00
Valdres
0 3
Gran
15 okt 2021
15 okt 2021
- 19:30
Lillehammer
6 0
Reinsvoll
15 okt 2021
- 19:30
Ottestad
1 2
Sander
10 okt 2021
10 okt 2021
- 15:00
Sander
1 10
Elverum 2
9 okt 2021
9 okt 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 2
Kolbu/KK
9 okt 2021
- 15:00
Trysil
2 5
Furnes
9 okt 2021
- 15:00
Engerdal
5 1
Løten
8 okt 2021
8 okt 2021
- 19:30
Gran
0 2
HamKam 2
8 okt 2021
- 19:30
Faaberg
0 1
Lillehammer
4 okt 2021
4 okt 2021
- 20:00
HamKam 2
4 0
Valdres
3 okt 2021
3 okt 2021
- 16:00
Elverum 2
0 5
Ottestad
2 okt 2021
2 okt 2021
- 15:00
Lillehammer
3 1
Gran
2 okt 2021
- 15:00
Kolbu/KK
2 2
Faaberg
1 okt 2021
1 okt 2021
- 19:30
Løten
2 1
Trysil
1 okt 2021
- 19:30
Furnes
3 1
Sander
30 sep 2021
30 sep 2021
- 19:00
HamKam 2
3 0
Reinsvoll
25 sep 2021
25 sep 2021
- 15:00
Reinsvoll
5 4
Faaberg
25 sep 2021
- 15:00
Kolbu/KK
6 4
Gran
24 sep 2021
24 sep 2021
- 19:30
Lillehammer
4 1
Valdres
24 sep 2021
- 19:30
Furnes
1 2
Ottestad
22 sep 2021
22 sep 2021
- 19:45
Løten
0 2
Sander
20 sep 2021
20 sep 2021
- 20:00
HamKam 2
1 0
Lillehammer
19 sep 2021
19 sep 2021
- 15:00
Elverum 2
6 3
Furnes
18 sep 2021
18 sep 2021
- 17:00
Engerdal
2 0
Sander
18 sep 2021
- 15:00
Gran
3 1
Reinsvoll
18 sep 2021
- 15:00
Valdres
4 1
Kolbu/KK
17 sep 2021
17 sep 2021
- 19:30
Ottestad
6 1
Løten
14 sep 2021
14 sep 2021
- 19:30
Løten
3 2
Elverum 2
12 sep 2021
12 sep 2021
- 15:00
Kolbu/KK
2 1
HamKam 2
12 sep 2021
- 13:00
Trysil
4 4
Sander
11 sep 2021
11 sep 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 4
Valdres
11 sep 2021
- 15:00
Engerdal
1 0
Ottestad
10 sep 2021
10 sep 2021
- 19:30
Faaberg
1 3
Gran
3 sep 2021
3 sep 2021
- 20:00
Elverum 2
1 3
Engerdal
3 sep 2021
- 19:30
Valdres
0 3
Faaberg
3 sep 2021
- 19:30
Lillehammer
2 1
Kolbu/KK
3 sep 2021
- 19:30
Ottestad
7 1
Trysil
2 sep 2021
2 sep 2021
- 19:30
Furnes
1 1
Løten
31 aug 2021
31 aug 2021
- 18:30
Trysil
0 7
Elverum 2
28 aug 2021
28 aug 2021
- 15:00
Reinsvoll
0 3
Lillehammer
28 aug 2021
- 15:00
Engerdal
2 1
Furnes
28 aug 2021
- 15:00
Sander
0 0
Ottestad
27 aug 2021
27 aug 2021
- 19:30
Gran
10 0
Valdres
24 aug 2021
24 aug 2021
- 19:30
Elverum 2
2 0
Sander
23 aug 2021
23 aug 2021
- 18:00
Engerdal
2 0
Trysil
20 aug 2021
20 aug 2021
- 20:00
Løten
3 2
Engerdal
20 aug 2021
- 19:30
Lillehammer
2 0
Faaberg
20 aug 2021
- 19:00
Kolbu/KK
4 1
Reinsvoll
19 aug 2021
19 aug 2021
- 20:00
HamKam 2
5 2
Gran
19 aug 2021
- 20:00
Furnes
2 0
Trysil
15 aug 2021
15 aug 2021
- 15:00
Ottestad
2 2
Elverum 2
13 aug 2021
13 aug 2021
- 19:30
Faaberg
2 1
Kolbu/KK
13 aug 2021
- 19:30
Valdres
3 5
HamKam 2
13 aug 2021
- 19:30
Gran
2 0
Lillehammer
13 aug 2021
- 19:00
Trysil
2 2
Løten
13 aug 2021
- 19:00
Sander
3 0
Furnes
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Serierunde 1
13 aug 2021
- 19:00
Trysil
2 2
Løten
13 aug 2021
- 19:00
Sander
3 0
Furnes
13 aug 2021
- 19:30
Faaberg
2 1
Kolbu/KK
13 aug 2021
- 19:30
Valdres
3 5
HamKam 2
13 aug 2021
- 19:30
Gran
2 0
Lillehammer
15 aug 2021
- 15:00
Ottestad
2 2
Elverum 2
Serierunde 2
19 aug 2021
- 20:00
HamKam 2
5 2
Gran
19 aug 2021
- 20:00
Furnes
2 0
Trysil
20 aug 2021
- 19:00
Kolbu/KK
4 1
Reinsvoll
20 aug 2021
- 19:30
Lillehammer
2 0
Faaberg
20 aug 2021
- 20:00
Løten
3 2
Engerdal
24 aug 2021
- 19:30
Elverum 2
2 0
Sander
Serierunde 3
27 aug 2021
- 19:30
Gran
10 0
Valdres
28 aug 2021
- 15:00
Reinsvoll
0 3
Lillehammer
28 aug 2021
- 15:00
Engerdal
2 1
Furnes
28 aug 2021
- 15:00
Sander
0 0
Ottestad
31 aug 2021
- 18:30
Trysil
0 7
Elverum 2
3 nov 2021
- 19:30
Faaberg
1 0
HamKam 2
Serierunde 4
2 sep 2021
- 19:30
Furnes
1 1
Løten
3 sep 2021
- 19:30
Valdres
0 3
Faaberg
3 sep 2021
- 19:30
Lillehammer
2 1
Kolbu/KK
3 sep 2021
- 19:30
Ottestad
7 1
Trysil
3 sep 2021
- 20:00
Elverum 2
1 3
Engerdal
30 sep 2021
- 19:00
HamKam 2
3 0
Reinsvoll
Serierunde 5
10 sep 2021
- 19:30
Faaberg
1 3
Gran
11 sep 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 4
Valdres
11 sep 2021
- 15:00
Engerdal
1 0
Ottestad
12 sep 2021
- 13:00
Trysil
4 4
Sander
12 sep 2021
- 15:00
Kolbu/KK
2 1
HamKam 2
14 sep 2021
- 19:30
Løten
3 2
Elverum 2
Serierunde 6
17 sep 2021
- 19:30
Ottestad
6 1
Løten
18 sep 2021
- 15:00
Gran
3 1
Reinsvoll
18 sep 2021
- 15:00
Valdres
4 1
Kolbu/KK
18 sep 2021
- 17:00
Engerdal
2 0
Sander
19 sep 2021
- 15:00
Elverum 2
6 3
Furnes
20 sep 2021
- 20:00
HamKam 2
1 0
Lillehammer
Serierunde 7
23 aug 2021
- 18:00
Engerdal
2 0
Trysil
22 sep 2021
- 19:45
Løten
0 2
Sander
24 sep 2021
- 19:30
Lillehammer
4 1
Valdres
24 sep 2021
- 19:30
Furnes
1 2
Ottestad
25 sep 2021
- 15:00
Reinsvoll
5 4
Faaberg
25 sep 2021
- 15:00
Kolbu/KK
6 4
Gran
Serierunde 8
1 okt 2021
- 19:30
Løten
2 1
Trysil
1 okt 2021
- 19:30
Furnes
3 1
Sander
2 okt 2021
- 15:00
Lillehammer
3 1
Gran
2 okt 2021
- 15:00
Kolbu/KK
2 2
Faaberg
3 okt 2021
- 16:00
Elverum 2
0 5
Ottestad
4 okt 2021
- 20:00
HamKam 2
4 0
Valdres
Serierunde 9
8 okt 2021
- 19:30
Gran
0 2
HamKam 2
8 okt 2021
- 19:30
Faaberg
0 1
Lillehammer
9 okt 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 2
Kolbu/KK
9 okt 2021
- 15:00
Trysil
2 5
Furnes
9 okt 2021
- 15:00
Engerdal
5 1
Løten
10 okt 2021
- 15:00
Sander
1 10
Elverum 2
Serierunde 10
15 okt 2021
- 19:30
Lillehammer
6 0
Reinsvoll
15 okt 2021
- 19:30
Ottestad
1 2
Sander
16 okt 2021
- 15:00
Valdres
0 3
Gran
16 okt 2021
- 17:00
Furnes
1 0
Engerdal
17 okt 2021
- 15:00
Elverum 2
3 1
Trysil
18 okt 2021
- 19:30
HamKam 2
2 0
Faaberg
Serierunde 11
22 okt 2021
- 19:30
Faaberg
1 2
Valdres
22 okt 2021
- 19:30
Løten
2 2
Furnes
23 okt 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 3
HamKam 2
24 okt 2021
- 12:30
Trysil
1 9
Ottestad
24 okt 2021
- 15:00
Kolbu/KK
3 0
Lillehammer
24 okt 2021
- 15:00
Engerdal
4 2
Elverum 2
Serierunde 12
28 okt 2021
- 19:30
Gran
1 2
Faaberg
30 okt 2021
- 15:00
Valdres
2 3
Reinsvoll
30 okt 2021
- 15:00
HamKam 2
3 0
Kolbu/KK
30 okt 2021
- 15:00
Sander
6 0
Trysil
31 okt 2021
- 15:00
Ottestad
2 1
Engerdal
31 okt 2021
- 15:00
Elverum 2
4 4
Løten
Serierunde 13
4 nov 2021
- 19:30
Furnes
1 2
Elverum 2
5 nov 2021
- 19:30
Løten
0 2
Ottestad
6 nov 2021
- 13:00
Sander
0 1
Engerdal
6 nov 2021
- 15:00
Reinsvoll
2 1
Gran
7 nov 2021
- 15:00
Kolbu/KK
5 2
Valdres
7 nov 2021
- 15:00
Lillehammer
2 0
HamKam 2
Serierunde 14
13 nov 2021
- 13:00
Gran
3 3
Kolbu/KK
13 nov 2021
- 13:00
Faaberg
3 0
Reinsvoll
13 nov 2021
- 13:00
Valdres
1 5
Lillehammer
13 nov 2021
- 13:00
Trysil
0 3
Engerdal
13 nov 2021
- 13:00
Ottestad
2 1
Furnes
13 nov 2021
- 13:00
Sander
5 6
Løten
Flest kamper uten baklengs
Råtassen
#
Spiller
Png
1
Ole Petter Berget
Ole Petter Berget
Gran
Gran
2
0
1
6
2
Kristoffer Dæhlen
Kristoffer Dæhlen
Gran
Gran
3
0
0
3
3
Joakim Mohn Rishovd
Joakim Mohn Rishovd
Gran
Gran
3
0
0
3
4
Christian Sommerstad Stenerud
Christian Sommerstad Stenerud
Gran
Gran
2
0
0
2
5
Edosa Dean Eguamwense
Edosa Dean Eguamwense
Gran
Gran
2
0
0
2
6
Sindre Haug Langli
Sindre Haug Langli
Gran
Gran
2
0
0
2
7
Vemund Wøien
Vemund Wøien
Gran
Gran
2
0
0
2
8
Jørgen Røste Kristiansen
Jørgen Røste Kristiansen
Gran
Gran
1
0
0
1
9
Kasper Gustavsen Bern
Kasper Gustavsen Bern
Gran
Gran
1
0
0
1
10
Yafet Isak Ghebrezgabiher
Yafet Isak Ghebrezgabiher
Gran
Gran
1
0
0
1
11
Magnus Tidemann Vestby
Magnus Tidemann Vestby
Gran
Gran
1
0
0
1
12
Hans Martin Werner
Hans Martin Werner
Gran
Gran
1
0
0
1
13
Tobias Kolkinn Nerland
Tobias Kolkinn Nerland
Gran
Gran
1
0
0
1
Flest røde kort:
Fair Play-tabellen
#
Klubber
Png
1
Gran
Gran
22
0
1
26
Flest seire:
Klubb - ForkortelseS
HamKam 2 9
Lillehammer 9
Engerdal 9
Ottestad 8
Elverum 2 6
Faaberg 5
Gran 5
Kolbu/KK 5
Sander 4
Furnes 4
Løten 4
Valdres 3
Reinsvoll 3
Trysil 0
Flest uavgjorte:
Klubb - ForkortelseU
Løten 4
Kolbu/KK 3
Trysil 2
Sander 2
Ottestad 2
Furnes 2
Elverum 2 2
Faaberg 1
Gran 1
Reinsvoll 1
Valdres 0
HamKam 2 0
Lillehammer 0
Engerdal 0
Flest tap:
Klubb - ForkortelseT
Trysil 10
Valdres 9
Reinsvoll 8
Faaberg 6
Gran 6
Sander 6
Furnes 6
Kolbu/KK 4
Løten 4
Elverum 2 4
HamKam 2 3
Lillehammer 3
Engerdal 3
Ottestad 2
Flest scoringer:
Klubb - ForkortelseGoals
Elverum 2 41
Ottestad 38
Gran 33
Kolbu/KK 30
HamKam 2 29
Lillehammer 28
Engerdal 26
Løten 25
Sander 24
Furnes 21
Faaberg 19
Valdres 19
Reinsvoll 18
Trysil 12
Færrest innslupne:
Klubb - ForkortelseIM
Lillehammer 10
Ottestad 11
Engerdal 11
HamKam 2 12
Faaberg 19
Furnes 23
Gran 25
Kolbu/KK 26
Elverum 2 27
Sander 29
Løten 34
Reinsvoll 38
Valdres 46
Trysil 52
Flest "Clean sheets":
Klubb - ForkortelseUB
HamKam 2 6
Lillehammer 5
Engerdal 5
Sander 4
Faaberg 3
Gran 3
Ottestad 3
Furnes 2
Elverum 2 2
Kolbu/KK 1
Valdres 0
Reinsvoll 0
Trysil 0
Løten 0
Faaberg
Faaberg
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Henrik Arnesen Solberg
Midtbane
- mar 9, 2000
Jevnaker
mar 9, 2000
sep 23, 2021
Jevnaker
sep 23, 2021
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Gran
Gran
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Yafet Isak Ghebrezgabiher
Midtbane
- feb 20, 2001
Skeid
feb 20, 2001
aug 27, 2021
Skeid
aug 27, 2021
Brandbu
aug 25, 2021
Brandbu
aug 25, 2021
Brandbu
jun 20, 2007
aug 17, 2021
Brandbu
aug 17, 2021
Brandbu
aug 17, 2021
Brandbu
aug 17, 2021
Brandbu
aug 17, 2021
Brandbu
aug 17, 2021
player photo
Nicolas Kamango
Midtbane
- feb 4, 1998
Wythenshave Amateurs FC
feb 4, 1998
jul 8, 2021
Wythenshave Amateurs FC
jul 8, 2021
player photo
Aksel Berg Sandin
Keeper
- mar 12, 2003
Brumunddal 2
mar 12, 2003
jun 19, 2021
Brumunddal 2
jun 19, 2021
Drøbak-Frogn
jun 7, 2021
Drøbak-Frogn
jun 7, 2021
player photo
Joakim Mohn Rishovd
Forsvar
- apr 20, 1994
Modum
apr 20, 1994
mai 6, 2021
Modum
mai 6, 2021
player photo
Sigurd Sønsteby Svendsen
Forsvar
- apr 14, 1995
Frigg
apr 14, 1995
jan 28, 2021
Frigg
jan 28, 2021
player photo
Vetle Corneliussen
- mai 11, 2004
Jevnaker
mai 11, 2004
jan 14, 2021
Jevnaker
jan 14, 2021
Jevnaker
feb 26, 2004
jan 14, 2021
Jevnaker
jan 14, 2021
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Anders Nicolai Stenersen
Midtbane
- nov 3, 1995
Brandbu
nov 3, 1995
okt 5, 2021
Brandbu
okt 5, 2021
player photo
Anders Nicolai Stenersen
Midtbane
- nov 3, 1995
Brandbu
nov 3, 1995
okt 5, 2021
Brandbu
okt 5, 2021
player photo
Ørjan Staff
Midtbane
- apr 10, 1995
Gudbrandsdølenes Ballklubb Lillehammer
apr 10, 1995
sep 1, 2021
Gudbrandsdølenes Ballklubb Lillehammer
sep 1, 2021
Ski IL Fotball
aug 31, 2021
Ski IL Fotball
aug 31, 2021
player photo
Ole Anders Skari
- aug 28, 1991
Nes IL
aug 28, 1991
aug 21, 2021
Nes IL
aug 21, 2021
player photo
Andreas Smeby Vassjø
Keeper
- jul 7, 1995
Lunner FK
jul 7, 1995
aug 20, 2021
Lunner FK
aug 20, 2021
player photo
Piyaphong Phraiwan
Midtbane
- sep 30, 1997
Harestua
sep 30, 1997
aug 13, 2021
Harestua
aug 13, 2021
Lunner FK
aug 12, 2021
Lunner FK
aug 12, 2021
player photo
Espen Parken Bakken
Forsvar
- okt 14, 1985
Jevnaker
okt 14, 1985
aug 6, 2021
Jevnaker
aug 6, 2021
player photo
Sigurd Sønsteby Svendsen
Forsvar
- apr 14, 1995
Hønefoss BK
apr 14, 1995
aug 1, 2021
Hønefoss BK
aug 1, 2021
Brandbu
jun 7, 2021
Brandbu
jun 7, 2021
player photo
Vetle Bulling
- jan 23, 2003
Gjøvik-Lyn
jan 23, 2003
mai 28, 2021
Gjøvik-Lyn
mai 28, 2021
player photo
John Kristian Hilden
Midtbane
- des 18, 1995
Brandbu
des 18, 1995
mai 21, 2021
Brandbu
mai 21, 2021
player photo
Andreas Heier
Midtbane
- mar 15, 2003
Lunner FK
mar 15, 2003
mar 24, 2021
Lunner FK
mar 24, 2021
HamKam 2
HamKam 2
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Kolbu/KK
Kolbu/KK
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Lillehammer
Lillehammer
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Ulrik Berg Rian
Keeper
- apr 28, 1999
Jevnaker
apr 28, 1999
aug 11, 2021
Jevnaker
aug 11, 2021
Reinsvoll
Reinsvoll
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Samson Biniam Amanuel
Angrep
- nov 19, 1999
Lunner FK
nov 19, 1999
aug 3, 2021
Lunner FK
aug 3, 2021
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Lunner FK
jan 1, 1996
jun 14, 2021
Lunner FK
jun 14, 2021
Valdres
Valdres
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Elverum 2
Elverum 2
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Engerdal
Engerdal
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Furnes
Furnes
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Løten
Løten
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Ottestad
Ottestad
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Sander
Sander
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Trysil
Trysil
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
Ingen data
Lagbørsen
Klubb - ForkortelseSpRat
Faaberg 120
Valdres 120
Gran 120
HamKam 2 120
Kolbu/KK 120
Lillehammer 120
Reinsvoll 120
Trysil 120
Sander 120
Ottestad 120
Furnes 120
Løten 120
Elverum 2 120
Engerdal 120
Dommerstatistikk
Dommer Kamper Gule kort Røde kort
Totalt Avg H H-Avg B B-Avg Totalt Avg H H-Avg B B-Avg
Samir Krndzija 11 36 3.3 19 1.7 17 1.5 2 0.2 1 0.1 1 0.1
Jan Birger Hammerdal 7 17 2.4 9 1.3 8 1.1 0 0 0 0 0 0
Ottar Randgaard 6 21 3.5 12 2 9 1.5 1 0.2 1 0.2 0 0
Geir Nygård 3 12 4 6 2 6 2 0 0 0 0 0 0
Emil Huso Opsahl 7 32 4.6 14 2 18 2.6 4 0.6 1 0.1 3 0.4
Jo Raabe 6 28 4.7 12 2 16 2.7 3 0.5 2 0.3 1 0.2
Tommy Frydenlund 4 10 2.5 4 1 6 1.5 0 0 0 0 0 0
Trym Sagstuen Andersen 3 12 4 6 2 6 2 0 0 0 0 0 0
Jo Lauritz Lea 4 10 2.5 6 1.5 4 1 0 0 0 0 0 0
Kristian Konstali Randen 2 11 5.5 5 2.5 6 3 1 0.5 0 0 1 0.5
Marcin Jaskolski 9 22 2.4 13 1.4 9 1 2 0.2 1 0.1 1 0.1
Morten Libekk Amrud 2 6 3 3 1.5 3 1.5 0 0 0 0 0 0
Vidar Hilmen 6 17 2.8 10 1.7 7 1.2 1 0.2 0 0 1 0.2
Tom Kenneth Sandvold 5 15 3 6 1.2 9 1.8 0 0 0 0 0 0
Marius Kvaal 3 8 2.7 5 1.7 3 1 0 0 0 0 0 0
Audun Fremstad 4 15 3.8 8 2 7 1.8 1 0.3 1 0.3 0 0
Endre Fremstad 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0

Start a Conversation

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *