6. divisjon menn IØFK

2022
Tabell
Hjemme/Bortetabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk
Lagstatistikk
Spilleroverganger
Lagbørsen
Dommere
Avdeling 4
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Brandbu
s s s s s
12
10
0
2
41
16
25
30
2
Eina
u s s t u
12
6
3
3
36
25
11
21
3
Harestua
u t s t u
12
6
3
3
36
25
11
21
4
Lunner FK
t t s u t
12
4
1
7
20
37
-17
13
5
Skreia 2
t t t t u
12
0
1
11
14
44
-30
1
6
0
0
0
0
0
0
0
0
: Opprykk

Kolbu KK 2 har trukket sitt lag
Lunner FK stiller som Lunner FK/Harestua i 2022-sesongen
Harestua stiller som Harestua/Lunner FK 2 i 2022-sesongen
Avdeling 1
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
s s u s s
15
12
2
1
69
20
49
38
2
Otta
t t s u s
15
9
2
4
42
33
9
29
3
Fron
s s u t s
15
9
1
5
41
34
7
28
4
Vågå
t s t s s
15
7
2
6
34
31
3
23
5
t t t t t
15
1
3
11
18
51
-33
6
6
t t u t t
15
1
2
12
12
47
-35
5
: Kval opprykk 5. div

Dombås stiller som Dombås/Lesja/Lesjaskog
Avdeling 2
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
10
9
1
0
43
13
30
28
2
Øyer-Tretten
s u s s u
10
6
2
2
43
17
26
20
3
s s u t s
10
6
1
3
46
18
28
19
4
s s t t s
10
4
0
6
26
28
-2
12
5
10
3
0
7
16
32
-16
9
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
t t t t t
10
0
0
10
5
71
-66
0
: Kval 5. div

Åsmarka stiller som Åsmarka/Brøttum
Avdeling 3
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
10
7
1
2
31
19
12
22
2
Vang
s s u s t
10
6
1
3
30
17
13
19
3
Hedalen
s t s t s
>
9
4
1
4
18
16
2
13
4
Vest Torpa
t t t t s
10
4
0
6
30
24
6
12
5
Slidre/Røn
s t t s s
>
9
3
2
4
17
30
-13
11
6
Bagn
t t t s t
10
2
1
7
8
28
-20
7
: Kval opprykk 5. div

Øystre Slidre stiller som Øystre Slidre/Rogne
Hedalen stiller som Hedalen/Begnadalen/Valdres 2
Vest Torpa stiller som Vest Torpa/Torpa
Avdeling 5
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Søndre Land
s s s s s
15
12
2
1
66
21
45
38
2
Biri
s s s s t
15
12
1
2
67
15
52
37
3
Eina 2
t t t s s
15
7
2
6
32
36
-4
23
4
Vind 2
t s s t s
15
5
1
9
40
50
-10
16
5
Varde
u t t t t
15
3
4
8
19
52
-33
13
6
Raufoss 3
u t t t t
15
0
2
13
12
62
-50
2
: Kval 5. div
Avdeling 6
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
s s s s s
11
10
0
1
57
7
50
30
2
11
6
4
1
34
13
21
22
3
Furnes 2
s t s s s
11
7
0
4
30
22
8
21
4
Ottestad 3
s s s t u
11
6
2
3
35
19
16
20
5
Ridabu 2
s s s u t
11
5
2
4
36
26
10
17
6
s t t t t
11
5
2
4
37
35
2
17
7
Ridabu 3
u s t s s
11
5
1
5
24
34
-10
16
8
t t t t t
11
4
1
6
32
34
-2
13
9
t t t u s
11
4
1
6
25
28
-3
13
10
Moelven 2
t s s t u
11
3
4
4
22
29
-7
13
11
t t t t t
11
1
1
9
9
64
-55
4
12
t t t t s
11
1
0
10
20
50
-30
3
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
: Kval 5. div
Avdeling 7
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Nordre Trysil
u s t u s
12
8
3
1
46
16
30
27
2
u s s u t
12
5
2
5
24
26
-2
17
3
Engerdal 2
s s t s s
12
5
0
7
27
33
-6
15
4
t t s t s
12
4
2
6
23
38
-15
14
5
u t t t t
12
3
3
6
19
26
-7
12
6
0
0
0
0
0
0
0
0
: Kval 5. div

Jømna stiller som Jømna/Heradsbygd
Koppang stiller som Koppang/Rendalen
Avdeling 8
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
s s s s s
15
15
0
0
74
24
50
45
2
s s t u t
15
8
2
5
50
35
15
26
3
t t s s s
15
5
3
7
43
43
0
18
4
s s t t t
15
5
1
9
35
50
-15
16
5
s t t t t
15
4
3
8
31
47
-16
15
6
Eidskog 2
t t t u s
15
3
1
11
33
67
-34
10
: Kval 5. div

Nord-Odal stiller som Nord-Odal/Sander 2
KM-Finale
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
1
1
0
0
2
1
1
3
2
1
0
0
1
1
2
-1
0
: Kretsmester 6. div
Kval 5. div
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
s s s
3
3
0
0
15
1
14
9
2
3
1
1
1
6
9
-3
4
3
2
0
1
1
4
5
-1
1
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
2
0
0
2
0
10
-10
0
: Opprykk 5. div
Hjemmetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Grue 90093611
Brandbu 7018288
Dombås 6017297
Biri 6017306
Søndre Land 61183715
Otta 51282218
Hamar IL 5117327
Fron 51282515
GBK 5005145
Vinger 51283117
Eina 2 50382015
Harestua 4105208
Vågå 41271810
Hedalen 4004124
Nordre Trysil 41271716
Ottestad 3 4206268
MBK Domkirkeodden 3306165
Ridabu 3 30361220
Nordbygda 31262215
Jømna 32161413
Nybygda 30252116
Eina 32161710
Nord-Odal 31371823
Brandval 32272016
Eidskog 2 30581930
Furnes 2 30251712
Grinder 31372226
Vind 2 31482526
Lunner FK 30361417
Øyer-Tretten 3205328
Vingar 30252710
Vang 3025159
Øystre Slidre 3115119
Varde 2237725
Koppang 21361114
Vest Torpa 20351915
Ringebu-Fåvang 2035712
Sørskogbygda 2136919
Ridabu 2 2024177
Slidre/Røn 2125815
Engerdal 2 20461221
Jørstadmoen 20351614
Bagn 1135512
Kvam 1067821
Moelven 2 12251016
Romedal 1146620
Vallset 10671527
Nes 10451014
Åsmarka 0055331
Raufoss 3 0268728
Heidal 03581330
Skreia 2 0156820
Bortetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Grue 901105416
Søndre Land 62193311
Dombås 62084013
Hamar IL 6017319
Biri 6118379
Nordre Trysil 42172910
Furnes 2 40261310
Øystre Slidre 40152010
GBK 4105298
Brandbu 4015159
Otta 41272015
Fron 40371619
Vågå 31481621
Eina 31261915
Vinger 31371918
Engerdal 2 30361512
Ridabu 2 32271919
Øyer-Tretten 3025119
MBK Domkirkeodden 3115188
Nes 31261514
Vang 3115158
Vingar 3115198
Sørskogbygda 21361419
Harestua 22371617
Moelven 2 22261213
Jømna 20461013
Ridabu 3 21251214
Jørstadmoen 20351014
Ottestad 3 2035911
Nybygda 22261619
Eina 2 22371221
Vind 2 20571524
Nord-Odal 20681727
Brandval 21582327
Vest Torpa 2035119
Ringebu-Fåvang 1045920
Heidal 1067521
Koppang 1236812
Slidre/Røn 1124915
Grinder 1258921
Lunner FK 1146620
Nordbygda 10451019
Bagn 1045316
Varde 12581227
Hedalen 0145612
Romedal 0055344
Vallset 0044523
Skreia 2 0066624
Kvam 0268426
Raufoss 3 0077534
Eidskog 2 01671437
Åsmarka 0055240
28 okt 2022
28 okt 2022
- 19:30
Brandbu
2 1
Grue
21 okt 2022
21 okt 2022
- 20:00
Hamar IL
1 5
Grue
15 okt 2022
15 okt 2022
- 14:00
Søndre Land
2 3
Hamar IL
15 okt 2022
- 14:00
Grue
3 0
Nordre Trysil
8 okt 2022
8 okt 2022
- 15:00
Fron
8 2
Heidal
8 okt 2022
- 14:00
Nordre Trysil
0 7
Grue
7 okt 2022
7 okt 2022
- 19:00
Hamar IL
2 2
Søndre Land
2 okt 2022
2 okt 2022
- 20:00
Vind 2
9 1
Raufoss 3
2 okt 2022
- 15:00
Dombås
3 0
Heidal
2 okt 2022
- 13:00
Eina 2
5 2
Varde
2 okt 2022
- 13:00
Ridabu 2
0 2
Furnes 2
2 okt 2022
- 13:00
Eidskog 2
1 0
Grinder
1 okt 2022
1 okt 2022
- 16:00
Kvam
1 3
Vågå
1 okt 2022
- 15:00
Eina
2 2
Harestua
1 okt 2022
- 15:00
Vågå
2 0
Kvam
1 okt 2022
- 15:00
Vingar
17 0
Åsmarka
1 okt 2022
- 15:00
Nordbygda
4 6
Nes
1 okt 2022
- 15:00
Romedal
0 5
MBK Domkirkeodden
1 okt 2022
- 15:00
Brandval
3 0
Nord-Odal
1 okt 2022
- 14:00
Heidal
3 10
Dombås
1 okt 2022
- 13:00
Nybygda
0 8
Hamar IL
30 sep 2022
30 sep 2022
- 19:30
Lunner FK
2 5
Brandbu
30 sep 2022
- 19:30
Otta
4 3
Fron
30 sep 2022
- 19:30
Søndre Land
3 2
Biri
29 sep 2022
29 sep 2022
- 20:00
Grue
3 0
Vinger
29 sep 2022
- 19:30
Ringebu-Fåvang
1 2
Jørstadmoen
29 sep 2022
- 19:00
Ottestad 3
3 3
Ridabu 2
27 sep 2022
27 sep 2022
- 20:00
Øyer-Tretten
3 3
Gudbrandsdølenes BK
27 sep 2022
- 20:00
MBK Domkirkeodden
2 2
Moelven 2
26 sep 2022
26 sep 2022
- 20:00
Raufoss 3
1 3
Eina 2
26 sep 2022
- 19:30
Fron
1 1
Dombås
26 sep 2022
- 19:30
Furnes 2
5 1
Romedal
26 sep 2022
- 18:45
Otta
2 2
Kvam
26 sep 2022
- 17:45
Kvam
0 1
Otta
24 sep 2022
24 sep 2022
- 15:00
Skreia 2
2 2
Lunner FK
24 sep 2022
- 15:00
Dombås
3 1
Vågå
24 sep 2022
- 15:00
Varde
0 8
Søndre Land
24 sep 2022
- 15:00
Grinder
1 5
Brandval
24 sep 2022
- 14:30
Ridabu 3
3 2
Nybygda
23 sep 2022
23 sep 2022
- 19:00
Bagn
0 2
Vest Torpa
23 sep 2022
- 19:00
Hamar IL
9 0
Romedal
23 sep 2022
- 19:00
Nord-Odal
3 4
Grue
23 sep 2022
- 18:00
Vind 2
1 5
Biri
22 sep 2022
22 sep 2022
- 20:00
Gudbrandsdølenes BK
5 3
Ringebu-Fåvang
22 sep 2022
- 19:30
Brandbu
3 2
Eina
21 sep 2022
21 sep 2022
- 21:00
Jørstadmoen
1 2
Øyer-Tretten
21 sep 2022
- 19:00
Otta
0 6
Dombås
20 sep 2022
20 sep 2022
- 20:00
Vinger
3 3
Eidskog 2
20 sep 2022
- 18:00
Nordbygda
0 2
MBK Domkirkeodden
20 sep 2022
- 17:45
Kvam
0 1
Fron
19 sep 2022
19 sep 2022
- 19:30
Brandbu
3 0
Skreia 2
19 sep 2022
- 19:30
Øyer-Tretten
14 2
Åsmarka
19 sep 2022
- 19:30
Grue
4 2
Nord-Odal
18 sep 2022
18 sep 2022
- 20:00
Vind 2
7 3
Varde
18 sep 2022
- 15:00
Hedalen
3 1
Øystre Slidre
18 sep 2022
- 15:00
Eina 2
0 3
Søndre Land
18 sep 2022
- 15:00
Moelven 2
0 4
Hamar IL
17 sep 2022
17 sep 2022
- 15:00
Fron
5 0
Kvam
17 sep 2022
- 15:00
Heidal
2 6
Vågå
17 sep 2022
- 15:00
Otta
0 6
Dombås
17 sep 2022
- 15:00
Vang
1 2
Bagn
17 sep 2022
- 15:00
Slidre/Røn
5 4
Vest Torpa
17 sep 2022
- 15:00
Romedal
1 5
Ridabu 3
17 sep 2022
- 15:00
Nordre Trysil
6 1
Koppang
17 sep 2022
- 15:00
Sørskogbygda
4 2
Jømna
17 sep 2022
- 15:00
Eidskog 2
1 4
Brandval
17 sep 2022
- 13:00
Nybygda
1 3
Furnes 2
16 sep 2022
16 sep 2022
- 19:30
Lunner FK
3 2
Harestua
16 sep 2022
- 19:30
Øystre Slidre
2 0
Hedalen
15 sep 2022
15 sep 2022
- 20:00
Vinger
2 4
Nord-Odal
15 sep 2022
- 20:00
Grue
4 1
Grinder
15 sep 2022
- 19:30
Raufoss 3
1 9
Biri
14 sep 2022
14 sep 2022
- 20:00
Gudbrandsdølenes BK
2 1
Jørstadmoen
13 sep 2022
13 sep 2022
- 20:00
MBK Domkirkeodden
1 1
Nes
13 sep 2022
- 18:00
Vallset
4 2
Ottestad 3
12 sep 2022
12 sep 2022
- 18:00
Eina 2
2 5
Vind 2
11 sep 2022
11 sep 2022
- 15:00
Eidskog 2
3 5
Grue
11 sep 2022
- 15:00
Grinder
2 4
Nord-Odal
11 sep 2022
- 14:00
Ridabu 3
0 4
Moelven 2
10 sep 2022
10 sep 2022
- 15:00
Eina
4 0
Lunner FK
10 sep 2022
- 15:00
Harestua
3 0
Skreia 2
10 sep 2022
- 15:00
Dombås
3 0
Kvam
10 sep 2022
- 15:00
Vallset
2 4
Ridabu 2
10 sep 2022
- 15:00
Jømna
3 3
Nordre Trysil
10 sep 2022
- 15:00
Engerdal 2
7 3
Sørskogbygda
10 sep 2022
- 15:00
Brandval
3 4
Vinger
10 sep 2022
- 13:00
Vest Torpa
2 3
Vang
9 sep 2022
9 sep 2022
- 19:30
Vågå
2 3
Fron
9 sep 2022
- 18:30
Heidal
1 2
Otta
9 sep 2022
- 18:00
Varde
0 3
Biri
8 sep 2022
8 sep 2022
- 20:00
Bagn
0 5
Øystre Slidre
8 sep 2022
- 20:00
Hamar IL
5 0
Nordbygda
8 sep 2022
- 19:30
Åsmarka
1 2
Ringebu-Fåvang
8 sep 2022
- 19:30
Søndre Land
4 0
Raufoss 3
8 sep 2022
- 19:30
Ottestad 3
6 2
Nybygda
8 sep 2022
- 18:15
Vingar
0 2
Gudbrandsdølenes BK
6 sep 2022
6 sep 2022
- 19:30
Skreia 2
1 4
Eina
5 sep 2022
5 sep 2022
- 19:30
Biri
3 0
Eina 2
5 sep 2022
- 18:00
Nordre Trysil
1 4
Engerdal 2
4 sep 2022
4 sep 2022
- 15:00
Moelven 2
5 3
Furnes 2
4 sep 2022
- 15:00
Grinder
8 7
Eidskog 2
3 sep 2022
3 sep 2022
- 20:00
Grue
3 2
Brandval
3 sep 2022
- 15:00
Kvam
3 0
Heidal
3 sep 2022
- 15:00
Hedalen
2 1
Vest Torpa
3 sep 2022
- 15:00
Vind 2
2 8
Søndre Land
3 sep 2022
- 15:00
Koppang
1 5
Jømna
3 sep 2022
- 15:00
Nord-Odal
8 0
Eidskog 2
2 sep 2022
2 sep 2022
- 18:00
Slidre/Røn
2 0
Bagn
1 sep 2022
1 sep 2022
- 20:00
Vinger
7 2
Grinder
1 sep 2022
- 19:30
Brandbu
4 0
Harestua
1 sep 2022
- 19:30
Øyer-Tretten
3 3
Vingar
1 sep 2022
- 19:30
Øystre Slidre
1 1
Vang
1 sep 2022
- 19:30
Raufoss 3
0 0
Varde
1 sep 2022
- 19:30
Nes
1 4
Hamar IL
1 sep 2022
- 18:30
Romedal
0 5
Ottestad 3
31 aug 2022
31 aug 2022
- 20:00
Jørstadmoen
4 0
Åsmarka
31 aug 2022
- 19:30
Otta
4 0
Vågå
30 aug 2022
30 aug 2022
- 19:30
Furnes 2
4 2
Nordbygda
28 aug 2022
28 aug 2022
- 15:00
Engerdal 2
1 2
Jømna
27 aug 2022
27 aug 2022
- 17:00
Nord-Odal
1 0
Brandval
27 aug 2022
- 16:00
Ottestad 3
6 1
Moelven 2
27 aug 2022
- 15:00
Varde
2 2
Eina 2
26 aug 2022
26 aug 2022
- 20:00
Fron
1 4
Otta
26 aug 2022
- 19:30
Harestua
4 4
Eina
26 aug 2022
- 19:30
Raufoss 3
1 4
Vind 2
26 aug 2022
- 19:30
Biri
1 2
Søndre Land
26 aug 2022
- 19:00
Vang
3 2
Hedalen
26 aug 2022
- 18:15
Ridabu 2
11 0
Romedal
25 aug 2022
25 aug 2022
- 20:00
Ridabu 3
3 2
Nes
25 aug 2022
- 20:00
Vinger
3 4
Grue
25 aug 2022
- 19:30
Brandbu
6 0
Lunner FK
25 aug 2022
- 19:00
Vingar
4 1
Ringebu-Fåvang
25 aug 2022
- 19:00
Sørskogbygda
2 1
Koppang
25 aug 2022
- 18:30
Vallset
2 3
Nybygda
24 aug 2022
24 aug 2022
- 20:00
Ridabu 2
6 1
Nordbygda
24 aug 2022
- 19:00
Øystre Slidre
6 4
Slidre/Røn
23 aug 2022
23 aug 2022
- 19:30
Åsmarka
0 12
Gudbrandsdølenes BK
22 aug 2022
22 aug 2022
- 19:00
Nordbygda
3 3
Ridabu 3
22 aug 2022
- 19:00
Eidskog 2
2 4
Vinger
21 aug 2022
21 aug 2022
- 16:00
Koppang
2 3
Engerdal 2
20 aug 2022
20 aug 2022
- 15:00
Vågå
4 4
Dombås
20 aug 2022
- 15:00
Nybygda
5 1
Ridabu 2
20 aug 2022
- 15:00
Brandval
2 2
Grinder
19 aug 2022
19 aug 2022
- 19:30
Søndre Land
5 0
Varde
19 aug 2022
- 19:30
Nes
1 2
Furnes 2
19 aug 2022
- 19:00
Heidal
1 4
Fron
19 aug 2022
- 19:00
Hedalen
4 0
Bagn
19 aug 2022
- 19:00
Eina 2
2 0
Raufoss 3
19 aug 2022
- 19:00
Biri
5 3
Vind 2
19 aug 2022
- 19:00
Jømna
0 0
Koppang
18 aug 2022
18 aug 2022
- 19:00
Eina
2 4
Brandbu
18 aug 2022
- 19:00
Vest Torpa
5 6
Øystre Slidre
18 aug 2022
- 19:00
Slidre/Røn
0 6
Vang
18 aug 2022
- 19:00
Nordbygda
4 1
Ottestad 3
18 aug 2022
- 19:00
Romedal
4 3
Vallset
18 aug 2022
- 19:00
Sørskogbygda
1 6
Nordre Trysil
17 aug 2022
17 aug 2022
- 19:30
Lunner FK
4 1
Skreia 2
16 aug 2022
16 aug 2022
- 20:00
MBK Domkirkeodden
5 0
Hamar IL
16 aug 2022
- 20:00
Grue
6 1
Eidskog 2
16 aug 2022
- 19:30
Otta
1 0
Heidal
15 aug 2022
15 aug 2022
- 19:00
Vallset
1 3
Moelven 2
13 aug 2022
13 aug 2022
- 16:00
Kvam
2 10
Otta
13 aug 2022
- 16:00
Koppang
1 1
Nordre Trysil
13 aug 2022
- 15:00
Fron
2 5
Dombås
11 aug 2022
11 aug 2022
- 19:30
Øyer-Tretten
5 0
Ringebu-Fåvang
11 aug 2022
- 19:30
Ottestad 3
4 0
Nes
10 aug 2022
10 aug 2022
- 20:00
Ridabu 3
3 2
MBK Domkirkeodden
8 aug 2022
8 aug 2022
- 19:00
Nordre Trysil
2 0
Jømna
8 aug 2022
- 19:00
Sørskogbygda
0 5
Engerdal 2
27 jun 2022
27 jun 2022
- 19:30
Engerdal 2
0 9
Nordre Trysil
26 jun 2022
26 jun 2022
- 15:00
Gudbrandsdølenes BK
2 1
Øyer-Tretten
26 jun 2022
- 14:30
MBK Domkirkeodden
5 0
Ridabu 2
25 jun 2022
25 jun 2022
- 16:00
Vågå
1 2
Fron
25 jun 2022
- 15:00
Grinder
1 4
Grue
24 jun 2022
24 jun 2022
- 18:30
Ridabu 3
1 7
Ridabu 2
23 jun 2022
23 jun 2022
- 20:00
Nord-Odal
0 5
Vinger
23 jun 2022
- 19:30
Øystre Slidre
2 1
Bagn
21 jun 2022
21 jun 2022
- 20:00
MBK Domkirkeodden