Her følger komplett startliste for morgendagens løp. I tillegg står også eksakt klokkeslett når du skal starte:
Startnummer | Navn | Klubb | Start kl.: | Startdiff |
1 | Bjarte Bjertnæs | Jevnaker IF Ski | 14:00 | |
2 | Maja Hval Thomsen | Harestua IL | 14:01 | 1:00:00 |
3 | Even Molden | Gran IL | 14:02 | 2:00:00 |
4 | Ola Nygård Snellingen | Svea Skilag | 14:03 | 3:00:00 |
5 | Emil Solan Gorset | Svea Skilag | 14:04 | 4:00:00 |
6 | Syver Viksås Holt | NOIL | 14:05 | 5:00:00 |
7 | Lars Heggen | Harestua IL | 14:06 | 6:00:00 |
8 | Kenneth Nordseth | Fjordbyen | 14:07 | 7:00:00 |
9 | William Tømterud | Harestua IL | 14:08 | 8:00:00 |
10 | Benjamin Brynestad | 14:09 | 9:00:00 | |
11 | Sivert Laderud Berge | NOIL | 14:10 | 10:00:00 |
12 | Elling Broberg | Jevnaker IF Ski | 14:11 | 11:00:00 |
13 | Ole Marius Arvesen | Svea Skilag | 14:12 | 12:00:00 |
14 | Simen Gammelmo | Svea Skilag | 14:13 | 13:00:00 |
15 | Øivind Gammelmo | Svea Skilag | 14:14 | 14:00:00 |
16 | Simen Monsrud Wien | Harestua IL | 14:15 | 15:00:00 |
17 | Sjur Viksås Holt | NOIL | 14:16 | 16:00:00 |
18 | Trond Raastad Hallum | Svea Skilag | 14:17 | 17:00:00 |
19 | Martin Bøe | NOIL | 14:18 | 18:00:00 |
20 | Else Bay | Team Baker Hansen | 14:19 | 19:00:00 |
21 | Aasta Skogan Bøe | NOIL | 14:20 | 20:00:00 |
22 | Helle Kristensen | Søndre Land IL Ski | 14:21 | 21:00:00 |
23 | Kari Heggen | Harestua IL | 14:22 | 22:00:00 |
24 | Kristian Øie Jensen | NOIL | 14:23 | 23:00:00 |
25 | Kjersti Ingebretsen | Søndre Land IL Ski | 14:24 | 24:00:00 |
26 | Oscar Julsvik Kristoffersen | Søndre Ål Ski | 14:25 | 25:00:00 |
27 | Hege Nyhus | 14:26 | 26:00:00 | |
28 | Henrik Tømterud | Harestua IL | 14:27 | 27:00:00 |
29 | Birk-Jardar Vollsæter | Svea Skilag | 14:28 | 28:00:00 |
30 | Sigurd Bergan Holt | NOIL | 14:29 | 29:00:00 |
31 | Maiken Våg Haugseth | 14:30 | 30:00:00 | |
32 | Christian Berge | NOIL | 14:31 | 31:00:00 |
33 | Lise Wirstad Dynna | Brandbu IF Friidrett | 14:32 | 32:00:00 |
34 | Trond Bergan Holt | NOIL | 14:33 | 33:00:00 |
35 | Ida Gammelmo | Svea Skilag | 14:34 | 34:00:00 |
36 | Anette Berg | NOIL | 14:35 | 35:00:00 |
37 | Anne Holsve | NOIL | 14:36 | 36:00:00 |
38 | Lise Bjertnæs Holt | NOIL | 14:37 | 37:00:00 |
39 | Wenche Våg | 14:38 | 38:00:00 | |
40 | Mari Bergendahl | Lyn Ski | 14:39 | 39:00:00 |
41 | Kari Helene Frøislie | Brandbu IF Friidrett | 14:40 | 40:00:00 |
42 | Hans Martin Gorset | NOIL | 14:41 | 41:00:00 |
43 | Morten Berg | NOIL | 14:42 | 42:00:00 |
44 | Ella Hval Thomsen | Harestua IL | 14:43 | 43:00:00 |
45 | Lise Hval Thomsen | Harestua IL | 14:44 | 44:00:00 |
46 | 14:45 | 45:00:00 | ||
47 | Sander Holsve Raastad | NOIL | 14:46 | 46:00:00 |
48 | Sigurd Solheim | Vestre Gran IL | 14:47 | 47:00:00 |
49 | Hedda Ingebretsen | Søndre Land IL Ski | 14:48 | 48:00:00 |
50 | Sindre Solheim | Vestre Gran IL | 14:49 | 49:00:00 |
51 | Randi Lien Vestheim | NOIL | 14:50 | 50:00:00 |
52 | Yngve Brunskow | NOIL | 14:51 | 51:00:00 |