3. divisjon kvinner IØFK

2022
Tabell
Hjemme/Bortetabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk
Lagstatistikk
Spilleroverganger
Lagbørsen
Dommere
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
18
17
0
1
105
19
86
51
2
Elverum (k)
s s s s s
18
17
0
1
85
15
70
51
3
Løten (k)
u s s t t
18
11
1
6
38
30
8
34
4
Lunner FK (k)
s s t s t
18
10
0
8
49
43
6
30
5
18
8
1
9
46
34
12
25
6
Skreia (k)
t s t s t
18
8
0
10
43
57
-14
24
7
Valdres (k)
t t t s s
18
7
0
11
38
57
-19
21
8
18
6
0
12
36
68
-32
18
9
Vind (k)
t t t t s
18
4
0
14
40
56
-16
12
10
18
1
0
17
12
113
-101
3
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
: Opprykk
: Nedrykk

Fart 2 er strøket fra divisjonen
Nordre Trysil stiller som Nordre Trysil/Trysil i 2022-sesongen
Hjemmetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Brumunddal 9009656
Elverum 9009517
Løten 51391813
Lunner FK 50492313
Nordre Trysil 50493010
Kongsvinger 2 40592424
Skreia 40592731
Valdres 40591929
Vind 20791833
Storhamar 2 1089942
Bortetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Brumunddal 80194013
Elverum 8019348
Løten 60392017
Lunner FK 50492630
Skreia 40591626
Valdres 30691928
Nordre Trysil 31591624
Kongsvinger 2 20791244
Vind 20792223
Storhamar 2 0099371
23 okt 2022
23 okt 2022
- 14:00
Vind (k)
6 2
Storhamar 2 (k)
23 okt 2022
- 14:00
Skreia (k)
0 2
Elverum (k)
23 okt 2022
- 14:00
Kongsvinger 2 (k)
0 8
Valdres (k)
23 okt 2022
- 14:00
Løten (k)
1 4
Brumunddal (k)
19 okt 2022
19 okt 2022
- 19:30
Skreia (k)
4 3
Løten (k)
19 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 2
Nordre Trysil (k)
16 okt 2022
16 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
13 0
Kongsvinger 2 (k)
15 okt 2022
15 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Skreia (k)
15 okt 2022
- 13:00
Elverum (k)
5 0
Lunner FK (k)
11 okt 2022
11 okt 2022
- 19:00
Skreia (k)
8 1
Storhamar 2 (k)
8 okt 2022
8 okt 2022
- 15:00
Skreia (k)
1 6
Brumunddal (k)
7 okt 2022
7 okt 2022
- 19:30
Valdres (k)
2 4
Lunner FK (k)
6 okt 2022
6 okt 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
3 0
Vind (k)
4 okt 2022
4 okt 2022
- 20:00
Vind (k)
1 6
Løten (k)
4 okt 2022
- 19:30
Elverum (k)
5 1
Skreia (k)
4 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
5 0
Kongsvinger 2 (k)
2 okt 2022
2 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
0 11
Elverum (k)
2 okt 2022
- 13:00
Brumunddal (k)
10 0
Lunner FK (k)
29 sep 2022
29 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
4 0
Storhamar 2 (k)
25 sep 2022
25 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
4 1
Brumunddal (k)
25 sep 2022
- 13:00
Vind (k)
1 4
Kongsvinger 2 (k)
23 sep 2022
23 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
22 sep 2022
22 sep 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 11
Lunner FK (k)
21 sep 2022
21 sep 2022
- 20:00
Vind (k)
0 4
Skreia (k)
18 sep 2022
18 sep 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
8 1
Kongsvinger 2 (k)
18 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 1
Valdres (k)
14 sep 2022
14 sep 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
0 1
Løten (k)
14 sep 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
3 0
Vind (k)
11 sep 2022
11 sep 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
11 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
19 0
Storhamar 2 (k)
10 sep 2022
10 sep 2022
- 14:00
Skreia (k)
3 5
Nordre Trysil (k)
5 sep 2022
5 sep 2022
- 19:00
Løten (k)
3 1
Skreia (k)
4 sep 2022
4 sep 2022
- 15:00
Vind (k)
0 7
Elverum (k)
3 sep 2022
3 sep 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
0 4
Valdres (k)
3 sep 2022
- 13:00
Nordre Trysil (k)
3 0
Lunner FK (k)
31 aug 2022
31 aug 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
1 2
Løten (k)
30 aug 2022
30 aug 2022
- 20:00
Brumunddal (k)
11 0
Storhamar 2 (k)
29 aug 2022
29 aug 2022
- 20:00
Elverum (k)
5 1
Nordre Trysil (k)
28 aug 2022
28 aug 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Skreia (k)
28 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 2
Vind (k)
24 aug 2022
24 aug 2022
- 20:00
Vind (k)
0 3
Brumunddal (k)
23 aug 2022
23 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
5 2
Lunner FK (k)
22 aug 2022
22 aug 2022
- 19:30
Løten (k)
0 2
Elverum (k)
20 aug 2022
20 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
8 0
Valdres (k)
19 aug 2022
19 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
2 0
Vind (k)
17 aug 2022
17 aug 2022
- 19:30
Brumunddal (k)
6 1
Løten (k)
17 aug 2022
- 19:00
Lunner FK (k)
5 2
Skreia (k)
14 aug 2022
14 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
1 3
Brumunddal (k)
14 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
1 2
Løten (k)
14 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
5 1
Kongsvinger 2 (k)
10 aug 2022
10 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 7
Vind (k)
7 aug 2022
7 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
29 jun 2022
29 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
26 jun 2022
26 jun 2022
- 15:00
Vind (k)
1 2
Nordre Trysil (k)
26 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
7 0
Skreia (k)
21 jun 2022
21 jun 2022
- 19:30
Løten (k)
3 2
Vind (k)
19 jun 2022
19 jun 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
19 jun 2022
- 15:00
Elverum (k)
3 2
Valdres (k)
17 jun 2022
17 jun 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Brumunddal (k)
13 jun 2022
13 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
0 2
Løten (k)
12 jun 2022
12 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 0
Elverum (k)
9 jun 2022
9 jun 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 3
Løten (k)
6 jun 2022
6 jun 2022
- 20:00
Skreia (k)
2 7
Vind (k)
6 jun 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
8 0
Storhamar 2 (k)
6 jun 2022
- 17:00
Valdres (k)
1 8
Brumunddal (k)
5 jun 2022
5 jun 2022
- 13:00
Kongsvinger 2 (k)
6 4
Nordre Trysil (k)
1 jun 2022
1 jun 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 0
Valdres (k)
30 mai 2022
30 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 4
Elverum (k)
30 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
28 mai 2022
28 mai 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
0 2
Skreia (k)
27 mai 2022
27 mai 2022
- 19:30
Vind (k)
2 4
Lunner FK (k)
26 mai 2022
26 mai 2022
- 18:00
Storhamar 2 (k)
1 3
Skreia (k)
22 mai 2022
22 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Storhamar 2 (k)
21 mai 2022
21 mai 2022
- 15:00
Elverum (k)
2 1
Vind (k)
21 mai 2022
- 13:00
Lunner FK (k)
1 0
Nordre Trysil (k)
18 mai 2022
18 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
1 2
Lunner FK (k)
15 mai 2022
15 mai 2022
- 16:00
Skreia (k)
5 4
Kongsvinger 2 (k)
14 mai 2022
14 mai 2022
- 15:00
Vind (k)
7 1
Valdres (k)
13 mai 2022
13 mai 2022
- 19:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Elverum (k)
12 mai 2022
12 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 8
Brumunddal (k)
10 mai 2022
10 mai 2022
- 20:00
Elverum (k)
3 0
Løten (k)
8 mai 2022
8 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
4 3
Vind (k)
7 mai 2022
7 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
5 0
Nordre Trysil (k)
4 mai 2022
4 mai 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 3
Lunner FK (k)
3 mai 2022
3 mai 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Elverum (k)
1 mai 2022
1 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
30 apr 2022
30 apr 2022
- 15:00
Løten (k)
2 1
Valdres (k)
27 apr 2022
27 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 3
Elverum (k)
24 apr 2022
24 apr 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Brumunddal (k)
22 apr 2022
22 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 2
Valdres (k)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Serierunde 1
30 apr 2022
- 15:00
Løten (k)
2 1
Valdres (k)
1 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
3 mai 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Elverum (k)
4 mai 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 3
Lunner FK (k)
Serierunde 2
7 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
5 0
Nordre Trysil (k)
8 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
4 3
Vind (k)
10 mai 2022
- 20:00
Elverum (k)
3 0
Løten (k)
11 sep 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
Serierunde 3
12 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 8
Brumunddal (k)
13 mai 2022
- 19:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Elverum (k)
14 mai 2022
- 15:00
Vind (k)
7 1
Valdres (k)
15 mai 2022
- 16:00
Skreia (k)
5 4
Kongsvinger 2 (k)
18 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
1 2
Lunner FK (k)
Serierunde 4
21 mai 2022
- 13:00
Lunner FK (k)
1 0
Nordre Trysil (k)
21 mai 2022
- 15:00
Elverum (k)
2 1
Vind (k)
22 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Storhamar 2 (k)
19 okt 2022
- 19:30
Skreia (k)
4 3
Løten (k)
Serierunde 5
27 mai 2022
- 19:30
Vind (k)
2 4
Lunner FK (k)
28 mai 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
0 2
Skreia (k)
30 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 4
Elverum (k)
30 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
Serierunde 6
5 jun 2022
- 13:00
Kongsvinger 2 (k)
6 4
Nordre Trysil (k)
6 jun 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
8 0
Storhamar 2 (k)
6 jun 2022
- 17:00
Valdres (k)
1 8
Brumunddal (k)
6 jun 2022
- 20:00
Skreia (k)
2 7
Vind (k)
Serierunde 7
26 mai 2022
- 18:00
Storhamar 2 (k)
1 3
Skreia (k)
12 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 0
Elverum (k)
13 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
0 2
Løten (k)
25 sep 2022
- 13:00
Vind (k)
1 4
Kongsvinger 2 (k)
Serierunde 8
17 jun 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Brumunddal (k)
19 jun 2022
- 15:00
Elverum (k)
3 2
Valdres (k)
19 jun 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
21 jun 2022
- 19:30
Løten (k)
3 2
Vind (k)
Serierunde 9
22 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 2
Valdres (k)
9 jun 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 3
Løten (k)
26 jun 2022
- 15:00
Vind (k)
1 2
Nordre Trysil (k)
26 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
7 0
Skreia (k)
Serierunde 10
24 apr 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Brumunddal (k)
27 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 3
Elverum (k)
1 jun 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 0
Valdres (k)
29 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
Serierunde 11
7 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
10 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 7
Vind (k)
17 aug 2022
- 19:30
Brumunddal (k)
6 1
Løten (k)
4 okt 2022
- 19:30
Elverum (k)
5 1
Skreia (k)
Serierunde 12
14 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
1 3
Brumunddal (k)
14 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
1 2
Løten (k)
14 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
5 1
Kongsvinger 2 (k)
17 aug 2022
- 19:00
Lunner FK (k)
5 2
Skreia (k)
Serierunde 13
20 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
8 0
Valdres (k)
22 aug 2022
- 19:30
Løten (k)
0 2
Elverum (k)
23 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
5 2
Lunner FK (k)
24 aug 2022
- 20:00
Vind (k)
0 3
Brumunddal (k)
Serierunde 14
28 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 2
Vind (k)
28 aug 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Skreia (k)
29 aug 2022
- 20:00
Elverum (k)
5 1
Nordre Trysil (k)
30 aug 2022
- 20:00
Brumunddal (k)
11 0
Storhamar 2 (k)
31 aug 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
1 2
Løten (k)
Serierunde 15
3 sep 2022
- 13:00
Nordre Trysil (k)
3 0
Lunner FK (k)
3 sep 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
0 4
Valdres (k)
4 sep 2022
- 15:00
Vind (k)
0 7
Elverum (k)
5 sep 2022
- 19:00
Løten (k)
3 1
Skreia (k)
Serierunde 16
10 sep 2022
- 14:00
Skreia (k)
3 5
Nordre Trysil (k)
11 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
19 0
Storhamar 2 (k)
14 sep 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
3 0
Vind (k)
14 sep 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
0 1
Løten (k)
Serierunde 17
18 sep 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
8 1
Kongsvinger 2 (k)
18 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 1
Valdres (k)
21 sep 2022
- 20:00
Vind (k)
0 4
Skreia (k)
22 sep 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 11
Lunner FK (k)
Serierunde 18
19 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
2 0
Vind (k)
23 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
1 1
Nordre Trysil (k)
25 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
4 1
Brumunddal (k)
11 okt 2022
- 19:00
Skreia (k)
8 1
Storhamar 2 (k)
Serierunde 19
2 okt 2022
- 13:00
Brumunddal (k)
10 0
Lunner FK (k)
2 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
0 11
Elverum (k)
4 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
5 0
Kongsvinger 2 (k)
4 okt 2022
- 20:00
Vind (k)
1 6
Løten (k)
Serierunde 20
29 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
4 0
Storhamar 2 (k)
6 okt 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
3 0
Vind (k)
7 okt 2022
- 19:30
Valdres (k)
2 4
Lunner FK (k)
8 okt 2022
- 15:00
Skreia (k)
1 6
Brumunddal (k)
Serierunde 21
15 okt 2022
- 13:00
Elverum (k)
5 0
Lunner FK (k)
15 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Skreia (k)
16 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
13 0
Kongsvinger 2 (k)
19 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 2
Nordre Trysil (k)
Serierunde 22
23 okt 2022
- 14:00
Vind (k)
6 2
Storhamar 2 (k)
23 okt 2022
- 14:00
Skreia (k)
0 2
Elverum (k)
23 okt 2022
- 14:00
Kongsvinger 2 (k)
0 8
Valdres (k)
23 okt 2022
- 14:00
Løten (k)
1 4
Brumunddal (k)
Flest kamper uten baklengs
Råtassen
#
Spiller
Png
1
Silje Røise Sønsterud
Silje Røise Sønsterud
Skreia (k)
Skreia (k)
4
0
0
4
2
Martine Dalby Mathisen
Martine Dalby Mathisen
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
3
0
0
3
3
Tonje Hansen
Tonje Hansen
Løten (k)
Løten (k)
3
0
0
3
4
Leonita Berisha
Leonita Berisha
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
2
0
0
2
5
Selma Stensrud
Selma Stensrud
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
2
0
0
2
6
Sandra Larsen Hakkebo
Sandra Larsen Hakkebo
Elverum (k)
Elverum (k)
2
0
0
2
7
Camilla Irene Antonsen
Camilla Irene Antonsen
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
1
0
0
1
8
Vilde Krakk
Vilde Krakk
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
1
0
0
1
9
Melina Holmen Mosether
Melina Holmen Mosether
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
10
Mathilde Stenbrenden Halligan
Mathilde Stenbrenden Halligan
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
11
Lene Martinsen
Lene Martinsen
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
12
Carina Myrvang
Carina Myrvang
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
13
Mathea Jevne Etnestad
Mathea Jevne Etnestad
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
14
Hanna Buraas-Evensen
Hanna Buraas-Evensen
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
15
Amalie Brostuen Ødegård
Amalie Brostuen Ødegård
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
16
Ingrid Sten Andersen
Ingrid Sten Andersen
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
17
Sara Anna Kärnä
Sara Anna Kärnä
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
18
Marion Angeyo Fabian Ambrose
Marion Angeyo Fabian Ambrose
Vind (k)
Vind (k)
1
0
0
1
19
Ester Vanthabor Thawng
Ester Vanthabor Thawng
Vind (k)
Vind (k)
1
0
0
1
20
Marie Vesterås
Marie Vesterås
Vind (k)
Vind (k)
1
0
0
1
21
Marie Tordhol Halden
Marie Tordhol Halden
Valdres (k)
Valdres (k)
1
0
0
1
22
Emma Ødegaard Sæthre
Emma Ødegaard Sæthre
Valdres (k)
Valdres (k)
1
0
0
1
23
Lene Bredesen
Lene Bredesen
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
24
Amanda Bø Lysø
Amanda Bø Lysø
Kongsvinger 2 (k)
Kongsvinger 2 (k)
1
0
0
1
25
Anna Aastebøl Gjerde
Anna Aastebøl Gjerde
Kongsvinger 2 (k)
Kongsvinger 2 (k)
1
0
0
1
26
Sara Heggeriset Ås
Sara Heggeriset Ås
Nordre Trysil (k)
Nordre Trysil (k)
1
0
0
1
27
Ingeborg Søberg Blystad
Ingeborg Søberg Blystad
Storhamar 2 (k)
Storhamar 2 (k)
1
0
0
1
28
Trine Kroken
Trine Kroken
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
29
Ina Marie Berg
Ina Marie Berg
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
30
Frøya Eggen Blomsterlund
Frøya Eggen Blomsterlund
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
31
Eira Presthus
Eira Presthus
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
32
Monica Hansen
Monica Hansen
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
33
Kristin Huse
Kristin Huse
Storhamar 2 (k)
Storhamar 2 (k)
1
0
0
1
34
Linn Therese Lyngås Aalberg
Linn Therese Lyngås Aalberg
Storhamar 2 (k)
Storhamar 2 (k)
1
0
0
1
35
Anna Vagstad Brunstad
Anna Vagstad Brunstad
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
36
Ida Omdahl
Ida Omdahl
Skreia (k)
Skreia (k)
1
0
0
1
Fair Play-tabellen
#
Klubber
Png
1
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
9
0
0
9
2
Løten (k)
Løten (k)
8
0
0
8
3
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
7
0
0
7
4
Elverum (k)
Elverum (k)
6
0
0
6
5
Skreia (k)
Skreia (k)
5
0
0
5
6
Vind (k)
Vind (k)
3
0
0
3
7
Storhamar 2 (k)
Storhamar 2 (k)
3
0
0
3
8
Valdres (k)
Valdres (k)
2
0
0
2
9
Kongsvinger 2 (k)
Kongsvinger 2 (k)
2
0
0
2
10
Nordre Trysil (k)
Nordre Trysil (k)
1
0
0
1
Flest seire:
Klubb - ForkortelseS
Brumunddal (k) 17
Elverum (k) 17
Løten (k) 11
Lunner FK (k) 10
Skreia (k) 8
Nordre Trysil (k) 8
Valdres (k) 7
Kongsvinger 2 (k) 6
Vind (k) 4
Storhamar 2 (k) 1
Flest uavgjorte:
Klubb - ForkortelseU
Nordre Trysil (k) 1
Løten (k) 1
Brumunddal (k) 0
Kongsvinger 2 (k) 0
Skreia (k) 0
Valdres (k) 0
Elverum (k) 0
Lunner FK (k) 0
Storhamar 2 (k) 0
Vind (k) 0
Flest tap:
Klubb - ForkortelseT
Storhamar 2 (k) 17
Vind (k) 14
Kongsvinger 2 (k) 12
Valdres (k) 11
Skreia (k) 10
Nordre Trysil (k) 9
Lunner FK (k) 8
Løten (k) 6
Brumunddal (k) 1
Elverum (k) 1
Flest scoringer:
Klubb - ForkortelseGoals
Brumunddal (k) 105
Elverum (k) 85
Lunner FK (k) 49
Nordre Trysil (k) 46
Skreia (k) 43
Vind (k) 40
Løten (k) 38
Valdres (k) 38
Kongsvinger 2 (k) 36
Storhamar 2 (k) 12
Færrest innslupne:
Klubb - ForkortelseIM
Elverum (k) 15
Brumunddal (k) 19
Løten (k) 30
Nordre Trysil (k) 34
Lunner FK (k) 43
Vind (k) 56
Skreia (k) 57
Valdres (k) 57
Kongsvinger 2 (k) 68
Storhamar 2 (k) 113
Flest "Clean sheets":
Klubb - ForkortelseUB
Elverum (k) 9
Brumunddal (k) 6
Valdres (k) 6
Lunner FK (k) 5
Nordre Trysil (k) 5
Løten (k) 4
Skreia (k) 3
Kongsvinger 2 (k) 2
Storhamar 2 (k) 1
Vind (k) 0
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
Ankommet
Spiller
Fra klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Fra klubb / Overgangsdato / Sum
Sunndal
sep 13, 2022
Sunndal
sep 13, 2022
player photo
Ingrid Byrøygard Kvernvolden
Angrep
- mai 1, 1998
Kolbotn 2 (k)
mai 1, 1998
sep 1, 2022
Kolbotn 2 (k)
sep 1, 2022
Frigg (k)
jun 3, 2022
Frigg (k)
jun 3, 2022
Modum (k)
mai 5, 2022
Modum (k)
mai 5, 2022
- Ukjent klubb -
apr 30, 2022
- Ukjent klubb -
apr 30, 2022
player photo
Emilie Krokengen
- jun 12, 2004
Moelven (k)
jun 12, 2004
apr 28, 2022
Moelven (k)
apr 28, 2022
player photo
Elin Tollefsen
- feb 26, 1997
Arvika
feb 26, 1997
apr 4, 2022
Arvika
apr 4, 2022
Ringsaker (k)
mar 23, 2022
Ringsaker (k)
mar 23, 2022
Ringsaker (k)
mar 3, 2022
Ringsaker (k)
mar 3, 2022
player photo
Kristine Dårstad
- mai 26, 2004
Ringsaker (k)
mai 26, 2004
mar 2, 2022
Ringsaker (k)
mar 2, 2022
Ringsaker (k)
nov 6, 2004
mar 1, 2022
Ringsaker (k)
mar 1, 2022
player photo
Dina Zhu Sjøli
- jan 18, 2004
Moelven (k)
jan 18, 2004
feb 24, 2022
Moelven (k)
feb 24, 2022
player photo
Lise Stai Berg
Forsvar
- sep 30, 1997
Nes (k)
sep 30, 1997
feb 16, 2022
Nes (k)
feb 16, 2022
Nes (k)
mar 21, 2000
feb 16, 2022
Nes (k)
feb 16, 2022
Ottestad (k)
feb 12, 2022
Ottestad (k)
feb 12, 2022
player photo
Charlotte Buaune
Keeper
- aug 22, 1993
Storhamar (k)
aug 22, 1993
jan 12, 2022
Storhamar (k)
jan 12, 2022
player photo
Matilde Sjøli
Angrep
- apr 10, 2003
Fart 2 (k)
apr 10, 2003
jan 11, 2022
Fart 2 (k)
jan 11, 2022
player photo
Mathea Jevne Etnestad
Midtbane
- jul 23, 2003
Fart 2 (k)
jul 23, 2003
jan 11, 2022
Fart 2 (k)
jan 11, 2022
Solgt
Spiller
Til klubb
Fødselsdato
Overgangsdato
Sum
Til klubb / Overgangsdato / Sum
player photo
Mina Holmen Nilssen
Midtbane
- mai 15, 2001
NTNUI
mai 15, 2001
sep 2, 2022
NTNUI
sep 2, 2022
player photo
Frida Hovland
Forsvar
- jun 2, 1998
Oslostudentene
jun 2, 1998
aug 25, 2022
Oslostudentene
aug 25, 2022
Vang FL (k)
mai 19, 2022
Vang FL (k)
mai 19, 2022
Nes (k)
mai 16, 2022
Nes (k)
mai 16, 2022
Nybygda (k)
mai 6, 2022
Nybygda (k)
mai 6, 2022
Nes (k)
mai 5, 2022
Nes (k)
mai 5, 2022
Biri (k)
apr 20, 2022
Biri (k)
apr 20, 2022
Hornindal (k)
apr 19, 2022
Hornindal (k)
apr 19, 2022
Sunndal (k)
apr 7, 2022
Sunndal (k)
apr 7, 2022
Vang FL (k)
apr 5, 2022
Vang FL (k)
apr 5, 2022
Furnes (k)
mar 14, 2022
Furnes (k)
mar 14, 2022
Furnes (k)
mar 7, 2022
Furnes (k)
mar 7, 2022
Furnes (k)
mar 7, 2022
Furnes (k)
mar 7, 2022 </