3. divisjon kvinner IØFK

2022
Tabell
Hjemme/Bortetabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk
Lagstatistikk
Spilleroverganger
Lagbørsen
#
Klubb
Sp
S
U
T
SM
IM
MF
Png
1
Brumunddal (k)
s s s s s
>
10
10
0
0
54
12
42
30
2
Elverum (k)
s s t s s
>
9
8
0
1
23
12
11
24
3
Lunner FK (k)
s s s s t
>
8
5
0
3
20
14
6
15
4
Løten (k)
t s s s s
>
7
5
0
2
14
9
5
15
5
Skreia (k)
s s t t t
>
8
4
0
4
17
27
-10
12
6
Fart 2 (k)
u t s t t
>
7
3
1
3
20
12
8
10
7
8
3
1
4
22
20
2
10
8
Valdres (k)
s u t t t
>
9
3
1
5
16
23
-7
10
9
Vind (k)
t t s t t
>
8
3
0
5
29
18
11
9
10
9
2
0
7
11
21
-10
6
11
Kjellmyra (k)
s t t u t
>
6
1
1
4
6
27
-21
4
12
Storhamar 2 (k)
t t t t t
>
9
0
0
9
4
41
-37
0
: Opprykk
: Nedrykk

Nordre Trysil stiller som Nordre Trysil/Trysil i 2022-sesongen
Hjemmetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Brumunddal 5005275
Elverum 4004114
Løten 301495
Vind 2024167
Kongsvinger 2 21251611
Skreia 20241114
Valdres 201398
Fart 2 2013155
Lunner FK 2035119
Kjellmyra 111354
Nordre Trysil 103446
Storhamar 2 0055321
Bortetabell
Klubb - ForkortelseSUTSpGoalsIM
Brumunddal 5005277
Elverum 4015128
Lunner FK 300395
Løten 201354
Skreia 2024613
Vind 10341311
Kongsvinger 2 102369
Valdres 1146715
Fart 2 112457
Nordre Trysil 1045715
Storhamar 2 0044120
Kjellmyra 0033123
26 jun 2022
26 jun 2022
- 15:00
Vind (k)
1 2
Nordre Trysil (k)
26 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
7 0
Skreia (k)
26 jun 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
23 jun 2022
23 jun 2022
- 18:00
Elverum (k)
3 1
Fart 2 (k)
21 jun 2022
21 jun 2022
- 19:30
Løten (k)
3 2
Vind (k)
20 jun 2022
20 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
3 0
Fart 2 (k)
19 jun 2022
19 jun 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
19 jun 2022
- 15:00
Elverum (k)
3 2
Valdres (k)
17 jun 2022
17 jun 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Brumunddal (k)
15 jun 2022
15 jun 2022
- 18:30
Fart 2 (k)
5 1
Skreia (k)
13 jun 2022
13 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
0 2
Løten (k)
12 jun 2022
12 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 0
Elverum (k)
9 jun 2022
9 jun 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 3
Løten (k)
6 jun 2022
6 jun 2022
- 20:00
Skreia (k)
2 7
Vind (k)
6 jun 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
8 0
Storhamar 2 (k)
6 jun 2022
- 17:00
Valdres (k)
1 8
Brumunddal (k)
5 jun 2022
5 jun 2022
- 13:00
Kongsvinger 2 (k)
6 4
Nordre Trysil (k)
1 jun 2022
1 jun 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 0
Valdres (k)
31 mai 2022
31 mai 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
1 4
Brumunddal (k)
30 mai 2022
30 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 4
Elverum (k)
30 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
29 mai 2022
29 mai 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
1 1
Valdres (k)
28 mai 2022
28 mai 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
0 2
Skreia (k)
27 mai 2022
27 mai 2022
- 19:30
Vind (k)
2 4
Lunner FK (k)
26 mai 2022
26 mai 2022
- 18:00
Storhamar 2 (k)
1 3
Skreia (k)
22 mai 2022
22 mai 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
1 1
Fart 2 (k)
22 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Storhamar 2 (k)
22 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
8 1
Kjellmyra (k)
21 mai 2022
21 mai 2022
- 15:00
Elverum (k)
2 1
Vind (k)
21 mai 2022
- 13:00
Lunner FK (k)
1 0
Nordre Trysil (k)
18 mai 2022
18 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
1 2
Lunner FK (k)
16 mai 2022
16 mai 2022
- 19:30
Fart 2 (k)
9 0
Kjellmyra (k)
15 mai 2022
15 mai 2022
- 16:00
Skreia (k)
5 4
Kongsvinger 2 (k)
14 mai 2022
14 mai 2022
- 15:00
Vind (k)
7 1
Valdres (k)
13 mai 2022
13 mai 2022
- 19:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Elverum (k)
12 mai 2022
12 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 8
Brumunddal (k)
10 mai 2022
10 mai 2022
- 20:00
Elverum (k)
3 0
Løten (k)
10 mai 2022
- 19:00
Kjellmyra (k)
3 1
Storhamar 2 (k)
8 mai 2022
8 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
4 3
Vind (k)
7 mai 2022
7 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
5 0
Nordre Trysil (k)
4 mai 2022
4 mai 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 3
Lunner FK (k)
3 mai 2022
3 mai 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Elverum (k)
2 mai 2022
2 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 3
Fart 2 (k)
1 mai 2022
1 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
30 apr 2022
30 apr 2022
- 15:00
Vind (k)
6 0
Kjellmyra (k)
30 apr 2022
- 15:00
Løten (k)
2 1
Valdres (k)
27 apr 2022
27 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 3
Elverum (k)
24 apr 2022
24 apr 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Brumunddal (k)
22 apr 2022
22 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 2
Valdres (k)
29 jun 2022
29 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
- -
Storhamar 2 (k)
29 jun 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Fart 2 (k)
4 jul 2022
4 jul 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Kjellmyra (k)
7 aug 2022
7 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Skreia (k)
7 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
7 aug 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Nordre Trysil (k)
10 aug 2022
10 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Vind (k)
11 aug 2022
11 aug 2022
- 20:00
Skreia (k)
- -
Kjellmyra (k)
12 aug 2022
12 aug 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
14 aug 2022
14 aug 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Vind (k)
14 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Brumunddal (k)
14 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Løten (k)
14 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
15 aug 2022
15 aug 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Storhamar 2 (k)
17 aug 2022
17 aug 2022
- 19:00
Lunner FK (k)
- -
Skreia (k)
17 aug 2022
- 19:30
Elverum (k)
- -
Kjellmyra (k)
17 aug 2022
- 19:30
Brumunddal (k)
- -
Løten (k)
19 aug 2022
19 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Kjellmyra (k)
20 aug 2022
20 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Valdres (k)
21 aug 2022
21 aug 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Fart 2 (k)
22 aug 2022
22 aug 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Elverum (k)
23 aug 2022
23 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
24 aug 2022
24 aug 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Brumunddal (k)
25 aug 2022
25 aug 2022
- 19:00
Kjellmyra (k)
- -
Fart 2 (k)
28 aug 2022
28 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Vind (k)
28 aug 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Skreia (k)
29 aug 2022
29 aug 2022
- 20:00
Elverum (k)
- -
Nordre Trysil (k)
30 aug 2022
30 aug 2022
- 20:00
Brumunddal (k)
- -
Storhamar 2 (k)
31 aug 2022
31 aug 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
- -
Løten (k)
3 sep 2022
3 sep 2022
- 13:00
Nordre Trysil (k)
- -
Lunner FK (k)
3 sep 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
- -
Valdres (k)
4 sep 2022
4 sep 2022
- 15:00
Vind (k)
- -
Elverum (k)
4 sep 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Brumunddal (k)
4 sep 2022
- 15:00
Fart 2 (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
5 sep 2022
5 sep 2022
- 19:00
Løten (k)
- -
Skreia (k)
8 sep 2022
8 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Fart 2 (k)
8 sep 2022
- 19:30
Kjellmyra (k)
- -
Lunner FK (k)
10 sep 2022
10 sep 2022
- 14:00
Skreia (k)
- -
Nordre Trysil (k)
11 sep 2022
11 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Storhamar 2 (k)
11 sep 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Kjellmyra (k)
11 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Fart 2 (k)
11 sep 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
14 sep 2022
14 sep 2022
- 19:30
Fart 2 (k)
- -
Valdres (k)
14 sep 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
- -
Vind (k)
14 sep 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Løten (k)
18 sep 2022
18 sep 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
18 sep 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Elverum (k)
18 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Valdres (k)
19 sep 2022
19 sep 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Løten (k)
21 sep 2022
21 sep 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Skreia (k)
22 sep 2022
22 sep 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
23 sep 2022
23 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Nordre Trysil (k)
25 sep 2022
25 sep 2022
- 13:00
Vind (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
25 sep 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Storhamar 2 (k)
25 sep 2022
- 15:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Vind (k)
25 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Brumunddal (k)
25 sep 2022
- 15:00
Lunner FK (k)
- -
Kjellmyra (k)
27 sep 2022
27 sep 2022
- 19:30
Valdres (k)
- -
Fart 2 (k)
2 okt 2022
2 okt 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
2 okt 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Skreia (k)
2 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Lunner FK (k)
2 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Elverum (k)
3 okt 2022
3 okt 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Nordre Trysil (k)
4 okt 2022
4 okt 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Løten (k)
7 okt 2022
7 okt 2022
- 19:30
Valdres (k)
- -
Lunner FK (k)
8 okt 2022
8 okt 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Brumunddal (k)
9 okt 2022
9 okt 2022
- 13:00
Fart 2 (k)
- -
Elverum (k)
9 okt 2022
- 15:00
Løten (k)
- -
Storhamar 2 (k)
9 okt 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Vind (k)
9 okt 2022
- 15:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Kjellmyra (k)
15 okt 2022
15 okt 2022
- 13:00
Elverum (k)
- -
Lunner FK (k)
15 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Skreia (k)
16 okt 2022
16 okt 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Løten (k)
16 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
19 okt 2022
19 okt 2022
- 19:00
Skreia (k)
- -
Løten (k)
19 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Nordre Trysil (k)
19 okt 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Vind (k)
23 okt 2022
23 okt 2022
- 14:00
Vind (k)
- -
Storhamar 2 (k)
23 okt 2022
- 14:00
Skreia (k)
- -
Elverum (k)
23 okt 2022
- 14:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Valdres (k)
23 okt 2022
- 14:00
Løten (k)
- -
Brumunddal (k)
23 okt 2022
- 14:00
Nordre Trysil (k)
- -
Kjellmyra (k)
23 okt 2022
- 14:00
Lunner FK (k)
- -
Fart 2 (k)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Serierunde 1
30 apr 2022
- 15:00
Vind (k)
6 0
Kjellmyra (k)
30 apr 2022
- 15:00
Løten (k)
2 1
Valdres (k)
1 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
2 1
Nordre Trysil (k)
2 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 3
Fart 2 (k)
3 mai 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
1 3
Elverum (k)
4 mai 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 3
Lunner FK (k)
Serierunde 2
7 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
5 0
Nordre Trysil (k)
8 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
4 3
Vind (k)
10 mai 2022
- 19:00
Kjellmyra (k)
3 1
Storhamar 2 (k)
10 mai 2022
- 20:00
Elverum (k)
3 0
Løten (k)
15 jun 2022
- 18:30
Fart 2 (k)
5 1
Skreia (k)
11 sep 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
Serierunde 3
12 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 8
Brumunddal (k)
13 mai 2022
- 19:00
Nordre Trysil (k)
1 2
Elverum (k)
14 mai 2022
- 15:00
Vind (k)
7 1
Valdres (k)
15 mai 2022
- 16:00
Skreia (k)
5 4
Kongsvinger 2 (k)
16 mai 2022
- 19:30
Fart 2 (k)
9 0
Kjellmyra (k)
18 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
1 2
Lunner FK (k)
Serierunde 4
21 mai 2022
- 13:00
Lunner FK (k)
1 0
Nordre Trysil (k)
21 mai 2022
- 15:00
Elverum (k)
2 1
Vind (k)
22 mai 2022
- 15:00
Valdres (k)
3 0
Storhamar 2 (k)
22 mai 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
8 1
Kjellmyra (k)
22 mai 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
1 1
Fart 2 (k)
19 okt 2022
- 19:00
Skreia (k)
- -
Løten (k)
Serierunde 5
27 mai 2022
- 19:30
Vind (k)
2 4
Lunner FK (k)
28 mai 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
0 2
Skreia (k)
29 mai 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
1 1
Valdres (k)
30 mai 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
0 4
Elverum (k)
30 mai 2022
- 19:30
Løten (k)
3 0
Kongsvinger 2 (k)
31 mai 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
1 4
Brumunddal (k)
Serierunde 6
5 jun 2022
- 13:00
Kongsvinger 2 (k)
6 4
Nordre Trysil (k)
6 jun 2022
- 17:00
Lunner FK (k)
8 0
Storhamar 2 (k)
6 jun 2022
- 17:00
Valdres (k)
1 8
Brumunddal (k)
6 jun 2022
- 20:00
Skreia (k)
2 7
Vind (k)
17 aug 2022
- 19:30
Elverum (k)
- -
Kjellmyra (k)
8 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Fart 2 (k)
Serierunde 7
26 mai 2022
- 18:00
Storhamar 2 (k)
1 3
Skreia (k)
12 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
6 0
Elverum (k)
13 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
0 2
Løten (k)
8 sep 2022
- 19:30
Kjellmyra (k)
- -
Lunner FK (k)
14 sep 2022
- 19:30
Fart 2 (k)
- -
Valdres (k)
25 sep 2022
- 13:00
Vind (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
Serierunde 8
17 jun 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
2 4
Brumunddal (k)
19 jun 2022
- 15:00
Elverum (k)
3 2
Valdres (k)
19 jun 2022
- 18:00
Kongsvinger 2 (k)
6 0
Storhamar 2 (k)
20 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
3 0
Fart 2 (k)
21 jun 2022
- 19:30
Løten (k)
3 2
Vind (k)
11 aug 2022
- 20:00
Skreia (k)
- -
Kjellmyra (k)
Serierunde 9
22 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 2
Valdres (k)
9 jun 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
1 3
Løten (k)
26 jun 2022
- 15:00
Vind (k)
1 2
Nordre Trysil (k)
26 jun 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
7 0
Skreia (k)
26 jun 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
1 2
Kongsvinger 2 (k)
9 okt 2022
- 13:00
Fart 2 (k)
- -
Elverum (k)
Serierunde 10
24 apr 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
2 3
Brumunddal (k)
27 apr 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
0 3
Elverum (k)
1 jun 2022
- 19:00
Skreia (k)
2 0
Valdres (k)
29 jun 2022
- 19:30
Nordre Trysil (k)
- -
Storhamar 2 (k)
29 jun 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Fart 2 (k)
4 jul 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Kjellmyra (k)
Serierunde 11
7 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Skreia (k)
7 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
7 aug 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Nordre Trysil (k)
10 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Vind (k)
12 aug 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
17 aug 2022
- 19:30
Brumunddal (k)
- -
Løten (k)
Serierunde 12
14 aug 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Vind (k)
14 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Brumunddal (k)
14 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Løten (k)
14 aug 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
15 aug 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Storhamar 2 (k)
17 aug 2022
- 19:00
Lunner FK (k)
- -
Skreia (k)
Serierunde 13
19 aug 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Kjellmyra (k)
20 aug 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Valdres (k)
21 aug 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Fart 2 (k)
22 aug 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Elverum (k)
23 aug 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
24 aug 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Brumunddal (k)
Serierunde 14
25 aug 2022
- 19:00
Kjellmyra (k)
- -
Fart 2 (k)
28 aug 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Vind (k)
28 aug 2022
- 16:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Skreia (k)
29 aug 2022
- 20:00
Elverum (k)
- -
Nordre Trysil (k)
30 aug 2022
- 20:00
Brumunddal (k)
- -
Storhamar 2 (k)
31 aug 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
- -
Løten (k)
Serierunde 15
3 sep 2022
- 13:00
Nordre Trysil (k)
- -
Lunner FK (k)
3 sep 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
- -
Valdres (k)
4 sep 2022
- 15:00
Vind (k)
- -
Elverum (k)
4 sep 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Brumunddal (k)
4 sep 2022
- 15:00
Fart 2 (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
5 sep 2022
- 19:00
Løten (k)
- -
Skreia (k)
Serierunde 16
10 sep 2022
- 14:00
Skreia (k)
- -
Nordre Trysil (k)
11 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Storhamar 2 (k)
11 sep 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Kjellmyra (k)
11 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Fart 2 (k)
14 sep 2022
- 19:30
Lunner FK (k)
- -
Vind (k)
14 sep 2022
- 20:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Løten (k)
Serierunde 17
18 sep 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
18 sep 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Elverum (k)
18 sep 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Valdres (k)
19 sep 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Løten (k)
21 sep 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Skreia (k)
22 sep 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Lunner FK (k)
Serierunde 18
23 sep 2022
- 19:30
Løten (k)
- -
Nordre Trysil (k)
25 sep 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Storhamar 2 (k)
25 sep 2022
- 15:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Vind (k)
25 sep 2022
- 15:00
Elverum (k)
- -
Brumunddal (k)
25 sep 2022
- 15:00
Lunner FK (k)
- -
Kjellmyra (k)
27 sep 2022
- 19:30
Valdres (k)
- -
Fart 2 (k)
Serierunde 19
2 okt 2022
- 15:00
Storhamar 2 (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
2 okt 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Skreia (k)
2 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Lunner FK (k)
2 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Elverum (k)
3 okt 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Nordre Trysil (k)
4 okt 2022
- 20:00
Vind (k)
- -
Løten (k)
Serierunde 20
23 jun 2022
- 18:00
Elverum (k)
3 1
Fart 2 (k)
7 okt 2022
- 19:30
Valdres (k)
- -
Lunner FK (k)
8 okt 2022
- 15:00
Skreia (k)
- -
Brumunddal (k)
9 okt 2022
- 15:00
Løten (k)
- -
Storhamar 2 (k)
9 okt 2022
- 15:00
Nordre Trysil (k)
- -
Vind (k)
9 okt 2022
- 15:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Kjellmyra (k)
Serierunde 21
15 okt 2022
- 13:00
Elverum (k)
- -
Lunner FK (k)
15 okt 2022
- 15:00
Valdres (k)
- -
Skreia (k)
16 okt 2022
- 15:00
Kjellmyra (k)
- -
Løten (k)
16 okt 2022
- 15:00
Brumunddal (k)
- -
Kongsvinger 2 (k)
19 okt 2022
- 19:30
Storhamar 2 (k)
- -
Nordre Trysil (k)
19 okt 2022
- 20:00
Fart 2 (k)
- -
Vind (k)
Serierunde 22
23 okt 2022
- 14:00
Vind (k)
- -
Storhamar 2 (k)
23 okt 2022
- 14:00
Skreia (k)
- -
Elverum (k)
23 okt 2022
- 14:00
Kongsvinger 2 (k)
- -
Valdres (k)
23 okt 2022
- 14:00
Løten (k)
- -
Brumunddal (k)
23 okt 2022
- 14:00
Nordre Trysil (k)
- -
Kjellmyra (k)
23 okt 2022
- 14:00
Lunner FK (k)
- -
Fart 2 (k)
Selvmål:
Flest kamper uten baklengs
Råtassen
#
Spiller
Png
1
Selma Stensrud
Selma Stensrud
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
2
0
0
2
2
Sandra Larsen Hakkebo
Sandra Larsen Hakkebo
Elverum (k)
Elverum (k)
2
0
0
2
3
Martine Dalby Mathisen
Martine Dalby Mathisen
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
1
0
0
1
4
Leonita Berisha
Leonita Berisha
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
1
0
0
1
5
Vilde Krakk
Vilde Krakk
Lunner FK (k)
Lunner FK (k)
1
0
0
1
6
Melina Holmen Mosether
Melina Holmen Mosether
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
7
Lene Martinsen
Lene Martinsen
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
8
Hanna Buraas-Evensen
Hanna Buraas-Evensen
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
1
0
0
1
9
Ingrid Sten Andersen
Ingrid Sten Andersen
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
10
Sara Anna Kärnä
Sara Anna Kärnä
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
11
Marielle Schjølberg
Marielle Schjølberg
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
12
Elizabeth Biak Hlei Sung Thawng
Elizabeth Biak Hlei Sung Thawng
Vind (k)
Vind (k)
1
0
0
1
13
Ester Vanthabor Thawng
Ester Vanthabor Thawng
Vind (k)
Vind (k)
1
0
0
1
14
Marie Tordhol Halden
Marie Tordhol Halden
Valdres (k)
Valdres (k)
1
0
0
1
15
Thea Olsen
Thea Olsen
Fart 2 (k)
Fart 2 (k)
1
0
0
1
16
Lene Bredesen
Lene Bredesen
Løten (k)
Løten (k)
1
0
0
1
17
Eline Vesterås Jensen
Eline Vesterås Jensen
Kjellmyra (k)
Kjellmyra (k)
1
0
0
1
18
Amanda Bø Lysø
Amanda Bø Lysø
Kongsvinger 2 (k)
Kongsvinger 2 (k)
1
0
0
1
19
Anna Aastebøl Gjerde
Anna Aastebøl Gjerde
Kongsvinger 2 (k)
Kongsvinger 2 (k)
1
0
0
1
20
Sara Heggeriset Ås
Sara Heggeriset Ås
Nordre Trysil (k)
Nordre Trysil (k)
1
0
0
1
21
Signe Amille Gylthe Berget
Signe Amille Gylthe Berget
Fart 2 (k)
Fart 2 (k)
1
0
0
1
22
Emma Glorvigen
Emma Glorvigen
Fart 2 (k)
Fart 2 (k)
1
0
0
1
23
Frøya Eggen Blomsterlund
Frøya Eggen Blomsterlund
Elverum (k)
Elverum (k)
1
0
0
1
Fair Play-tabellen
#
Klubber
Png
1
Elverum (k)
Elverum (k)
6
0
0
6
2
Brumunddal (k)
Brumunddal (k)
5
0
0
5
3