4. divisjon menn IØFK 2020

Tabell
Spilte kamper
Kommende kamper
Serierunder
Spillerstatistikk

4. divisjon menn IØFK

2020
#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
>
0
0
0
0
0
0
0
0
2
>
0
0
0
0
0
0
0
0
3
>
0
0
0
0
0
0
0
0
4
>
0
0
0
0
0
0
0
0
5
>
0
0
0
0
0
0
0
0
6
>
0
0
0
0
0
0
0
0
7
>
0
0
0
0
0
0
0
0
8
>
0
0
0
0
0
0
0
0
9
>
0
0
0
0
0
0
0
0
10
>
0
0
0
0
0
0
0
0
11
>
0
0
0
0
0
0
0
0
12
>
0
0
0
0
0
0
0
0
13
>
0
0
0
0
0
0
0
0
14
>
0
0
0
0
0
0
0
0

4. divisjon menn IØFK

2020
17 Apr 2020
Sparebank1banen 17 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Kolbu/KK
-
Ottestad Idrettspark 17 apr 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Reinsvoll
-
Stampesletta 17 apr 2020 19:30
Lillehammer
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 17 apr 2020 20:00
Løten
-
- -
Engerdal
-
Jorekstad idrettspark 17 apr 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Furnes
-
19 Apr 2020
Elverum Stadion 19 apr 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Trysil
-
20 Apr 2020
Briskeby 20 apr 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Sander
-
23 Apr 2020
Gaalaasbana 23 apr 2020 19:30
Furnes
-
- -
Reinsvoll
-
24 Apr 2020
Sparebank1banen 24 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Ottestad
-
Jorekstad idrettspark 24 apr 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Lillehammer
-
25 Apr 2020
Sandermoen kunstgress 25 apr 2020 14:00
Sander
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 25 apr 2020 15:00
Løten
-
- -
Kolbu/KK
-
26 Apr 2020
Elverum Stadion 26 apr 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Engerdal
-
27 Apr 2020
Briskeby 27 apr 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Trysil
-
30 Apr 2020
Ottestad Idrettspark 30 apr 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Løten
-
Sparebank1banen 30 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Furnes
-
2 May 2020
Jorekstad idrettspark 2 mai 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Valdres
-
Sandermoen kunstgress 2 mai 2020 15:00
Sander
-
- -
Trysil
-
Stampesletta 2 mai 2020 17:00
Lillehammer
-
- -
Reinsvoll
-
3 May 2020
Elverum Stadion 3 mai 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Kolbu/KK
-
4 May 2020
Briskeby 4 mai 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Engerdal
-
8 May 2020
Gjensidigebanen 8 mai 2020 19:30
Valdres
-
- -
Gran
-
Stampesletta 8 mai 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Løten
-
Jorekstad idrettspark 8 mai 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Reinsvoll
-
9 May 2020
Kolbu ipl 9 mai 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Trysil
-
Heggeriset stadion 9 mai 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Sander
-
11 May 2020
Ottestad Idrettspark 11 mai 2020 19:30
Ottestad
-
- -
HamKam 2
-
Gaalaasbana 11 mai 2020 20:00
Furnes
-
- -
Elverum 2
-
15 May 2020
Løten kunstgress 15 mai 2020 19:30
Løten
-
- -
Furnes
-
16 May 2020
Reinsvoll ipk 16 mai 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Valdres
-
Sparebank1banen 16 mai 2020 15:00
Gran
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 16 mai 2020 15:00
Trysil
-
- -
Engerdal
-
Sandermoen kunstgress 16 mai 2020 15:00
Sander
-
- -
Faaberg
-
18 May 2020
Elverum Stadion 18 mai 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Ottestad
-
Briskeby 18 mai 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Kolbu/KK
-
20 May 2020
Gaalaasbana 20 mai 2020 19:30
Furnes
-
- -
Trysil
-
21 May 2020
Ottestad Idrettspark 21 mai 2020 18:00
Ottestad
-
- -
Engerdal
-
22 May 2020
Jorekstad idrettspark 22 mai 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Løten
-
23 May 2020
Kolbu ipl 23 mai 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Sander
-
24 May 2020
Stampesletta 24 mai 2020 15:00
Lillehammer
-
- -
HamKam 2
-
Gjensidigebanen 24 mai 2020 15:00
Valdres
-
- -
Elverum 2
-
Reinsvoll ipk 24 mai 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Gran
-
27 May 2020
Stampesletta 27 mai 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Furnes
-
29 May 2020
Trysil idrettsplass 29 mai 2020 19:00
Trysil
-
- -
Ottestad
-
Sparebank1banen 29 mai 2020 19:30
Gran
-
- -
Faaberg
-
Sandermoen kunstgress 29 mai 2020 19:30
Sander
-
- -
Reinsvoll
-
Løten kunstgress 29 mai 2020 20:00
Løten
-
- -
Valdres
-
30 May 2020
Heggeriset stadion 30 mai 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Kolbu/KK
-
31 May 2020
Briskeby 31 mai 2020 15:00
HamKam 2
-
- -
Furnes
-
2 Jun 2020
Elverum Stadion 2 jun 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Lillehammer
-
4 Jun 2020
Gaalaasbana 4 jun 2020 20:00
Furnes
-
- -
Engerdal
-
5 Jun 2020
Ottestad Idrettspark 5 jun 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Kolbu/KK
-
Sparebank1banen 5 jun 2020 19:30
Gran
-
- -
Sander
-
6 Jun 2020
Stampesletta 6 jun 2020 15:00
Lillehammer
-
- -
Trysil
-
7 Jun 2020
Reinsvoll ipk 7 jun 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Løten
-
8 Jun 2020
Jorekstad idrettspark 8 jun 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Elverum 2
-
9 Jun 2020
Gjensidigebanen 9 jun 2020 19:30
Valdres
-
- -
HamKam 2
-
11 Jun 2020
Sandermoen kunstgress 11 jun 2020 19:30
Sander
-
- -
Ottestad
-
12 Jun 2020
Kolbu ipl 12 jun 2020 19:00
Kolbu/KK
-
- -
Furnes
-
Heggeriset stadion 12 jun 2020 20:00
Engerdal
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 12 jun 2020 20:00
Trysil
-
- -
Valdres
-
13 Jun 2020
Løten kunstgress 13 jun 2020 15:00
Løten
-
- -
Gran
-
14 Jun 2020
Elverum Stadion 14 jun 2020 18:00
Elverum 2
-
- -
Reinsvoll
-
15 Jun 2020
Briskeby 15 jun 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Faaberg
-
17 Jun 2020
Gaalaasbana 17 jun 2020 19:30
Furnes
-
- -
Ottestad
-
Løten kunstgress 17 jun 2020 19:30
Løten
-
- -
Sander
-
19 Jun 2020
Stampesletta 19 jun 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Kolbu/KK
-
20 Jun 2020
Jorekstad idrettspark 20 jun 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Trysil
-
Gjensidigebanen 20 jun 2020 15:00
Valdres
-
- -
Engerdal
-
22 Jun 2020
Reinsvoll ipk 22 jun 2020 19:00
Reinsvoll
-
- -
HamKam 2
-
23 Jun 2020
Sparebank1banen 23 jun 2020 20:00
Gran
-
- -
Elverum 2
-
24 Jun 2020
Sandermoen kunstgress 24 jun 2020 19:30
Sander
-
- -
Furnes
-
26 Jun 2020
Trysil idrettsplass 26 jun 2020 19:00
Trysil
-
- -
Reinsvoll
-
Ottestad Idrettspark 26 jun 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Lillehammer
-
27 Jun 2020
Kolbu ipl 27 jun 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Valdres
-
Heggeriset stadion 27 jun 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Faaberg
-
Briskeby 27 jun 2020 16:00
HamKam 2
-
- -
Gran
-
29 Jun 2020
Elverum Stadion 29 jun 2020 19:30
Elverum 2
-
- -
Løten
-
2 Jul 2020
Reinsvoll ipk 2 jul 2020 19:30
Reinsvoll
-
- -
Engerdal
-
Gjensidigebanen 2 jul 2020 19:30
Valdres
-
- -
Ottestad
-
3 Jul 2020
Jorekstad idrettspark 3 jul 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Kolbu/KK
-
4 Jul 2020
Sparebank1banen 4 jul 2020 15:00
Gran
-
- -
Trysil
-
5 Jul 2020
Løten kunstgress 5 jul 2020 15:00
Løten
-
- -
HamKam 2
-
Elverum Stadion 5 jul 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Sander
-
12 Jul 2020
Briskeby 12 jul 2020 15:00
HamKam 2
-
- -
Elverum 2
-
31 Jul 2020
Gaalaasbana 31 jul 2020 19:30
Furnes
-
- -
Valdres
-
Heggeriset stadion 31 jul 2020 20:00
Engerdal
-
- -
Gran
-
1 Aug 2020
Kolbu ipl 1 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Reinsvoll
-
2 Aug 2020
Trysil idrettsplass 2 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Løten
-
3 Aug 2020
Ottestad Idrettspark 3 aug 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Faaberg
-
7 Aug 2020
Gaalaasbana 7 aug 2020 19:30
Furnes
-
- -
Faaberg
-
8 Aug 2020
Gjensidigebanen 8 aug 2020 13:00
Valdres
-
- -
Lillehammer
-
Heggeriset stadion 8 aug 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 8 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Gran
-
9 Aug 2020
Reinsvoll ipk 9 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Ottestad
-
10 Aug 2020
Sandermoen kunstgress 10 aug 2020 19:00
Sander
-
- -
HamKam 2
-
Trysil idrettsplass 10 aug 2020 19:30
Trysil
-
- -
Elverum 2
-
12 Aug 2020
Heggeriset stadion 12 aug 2020 19:30
Engerdal
-
- -
Furnes
-
13 Aug 2020
Stampesletta 13 aug 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Faaberg
-
14 Aug 2020
Ottestad Idrettspark 14 aug 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Gran
-
15 Aug 2020
Gjensidigebanen 15 aug 2020 14:00
Valdres
-
- -
Sander
-
Kolbu ipl 15 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Løten
-
16 Aug 2020
Reinsvoll ipk 16 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Furnes
-
17 Aug 2020
Trysil idrettsplass 17 aug 2020 19:00
Trysil
-
- -
HamKam 2
-
18 Aug 2020
Heggeriset stadion 18 aug 2020 19:30
Engerdal
-
- -
Elverum 2
-
20 Aug 2020
Løten kunstgress 20 aug 2020 19:30
Løten
-
- -
Ottestad
-
21 Aug 2020
Gaalaasbana 21 aug 2020 19:30
Furnes
-
- -
Gran
-
22 Aug 2020
Gjensidigebanen 22 aug 2020 14:00
Valdres
-
- -
Faaberg
-
Kolbu ipl 22 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Elverum 2
-
Trysil idrettsplass 22 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Sander
-
23 Aug 2020
Reinsvoll ipk 23 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Lillehammer
-
24 Aug 2020
Heggeriset stadion 24 aug 2020 19:00
Engerdal
-
- -
HamKam 2
-
28 Aug 2020
Sparebank1banen 28 aug 2020 19:30
Gran
-
- -
Valdres
-
29 Aug 2020
Løten kunstgress 29 aug 2020 15:00
Løten
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 29 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Kolbu/KK
-
Sandermoen kunstgress 29 aug 2020 15:00
Sander
-
- -
Engerdal
-
30 Aug 2020
Reinsvoll ipk 30 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Faaberg
-
31 Aug 2020
Briskeby 31 aug 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Ottestad
-
1 Sep 2020
Elverum Stadion 1 sep 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Furnes
-
4 Sep 2020
Heggeriset stadion 4 sep 2020 18:30
Engerdal
-
- -
Trysil
-
Gjensidigebanen 4 sep 2020 19:30
Valdres
-
- -
Reinsvoll
-
Gaalaasbana 4 sep 2020 19:30
Furnes
-
- -
Løten
-
Stampesletta 4 sep 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Gran
-
5 Sep 2020
Kolbu ipl 5 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
HamKam 2
-
Jorekstad idrettspark 5 sep 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Sander
-
8 Sep 2020
Sandermoen kunstgress 8 sep 2020 19:30
Sander
-
- -
Lillehammer
-
Ottestad Idrettspark 8 sep 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Elverum 2
-
11 Sep 2020
Løten kunstgress 11 sep 2020 19:30
Løten
-
- -
Faaberg
-
Sparebank1banen 11 sep 2020 19:30
Gran
-
- -
Reinsvoll
-
12 Sep 2020
Heggeriset stadion 12 sep 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Ottestad
-
Trysil idrettsplass 12 sep 2020 15:00
Trysil
-
- -
Furnes
-
Sandermoen kunstgress 12 sep 2020 15:00
Sander
-
- -
Kolbu/KK
-
13 Sep 2020
Elverum Stadion 13 sep 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Valdres
-
14 Sep 2020
Briskeby 14 sep 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Lillehammer
-
18 Sep 2020
Ottestad Idrettspark 18 sep 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Trysil
-
Jorekstad idrettspark 18 sep 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Gran
-
19 Sep 2020
Gjensidigebanen 19 sep 2020 14:00
Valdres
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 19 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Engerdal
-
Reinsvoll ipk 19 sep 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Sander
-
21 Sep 2020
Gaalaasbana 21 sep 2020 19:30
Furnes
-
- -
HamKam 2
-
Stampesletta 21 sep 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Elverum 2
-
24 Sep 2020
Sandermoen kunstgress 24 sep 2020 19:30
Sander
-
- -
Gran
-
26 Sep 2020
Trysil idrettsplass 26 sep 2020 15:00
Trysil
-
- -
Lillehammer
-
Kolbu ipl 26 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Ottestad
-
27 Sep 2020
Løten kunstgress 27 sep 2020 15:00
Løten
-
- -
Reinsvoll
-
Elverum Stadion 27 sep 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Faaberg
-
28 Sep 2020
Briskeby 28 sep 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Valdres
-
1 Oct 2020
Ottestad Idrettspark 1 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Sander
-
2 Oct 2020
Sparebank1banen 2 okt 2020 19:30
Gran
-
- -
Løten
-
Stampesletta 2 okt 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Engerdal
-
3 Oct 2020
Gjensidigebanen 3 okt 2020 14:00
Valdres
-
- -
Trysil
-
Gaalaasbana 3 okt 2020 15:00
Furnes
-
- -
Kolbu/KK
-
4 Oct 2020
Reinsvoll ipk 4 okt 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Elverum 2
-
5 Oct 2020
Jorekstad idrettspark 5 okt 2020 20:00
Faaberg
-
- -
HamKam 2
-
7 Oct 2020
Ottestad Idrettspark 7 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Furnes
-
Sandermoen kunstgress 7 okt 2020 19:30
Sander
-
- -
Løten
-
9 Oct 2020
Kolbu ipl 9 okt 2020 19:00
Kolbu/KK
-
- -
Lillehammer
-
10 Oct 2020
Trysil idrettsplass 10 okt 2020 15:00
Trysil
-
- -
Faaberg
-
Heggeriset stadion 10 okt 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Valdres
-
11 Oct 2020
Elverum Stadion 11 okt 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Gran
-
12 Oct 2020
Briskeby 12 okt 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Reinsvoll
-
14 Oct 2020
Gaalaasbana 14 okt 2020 19:30
Furnes
-
- -
Sander
-
16 Oct 2020
Jorekstad idrettspark 16 okt 2020 19:00
Faaberg
-
- -
Engerdal
-
Stampesletta 16 okt 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Ottestad
-
17 Oct 2020
Gjensidigebanen 17 okt 2020 15:00
Valdres
-
- -
Kolbu/KK
-
18 Oct 2020
Løten kunstgress 18 okt 2020 15:00
Løten
-
- -
Elverum 2
-
Reinsvoll ipk 18 okt 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Trysil
-
19 Oct 2020
Sparebank1banen 19 okt 2020 19:00
Gran
-
- -
HamKam 2
-
23 Oct 2020
Ottestad Idrettspark 23 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Valdres
-
Gaalaasbana 23 okt 2020 19:30
Furnes
-
- -
Lillehammer
-
24 Oct 2020
Trysil idrettsplass 24 okt 2020 15:00
Trysil
-
- -
Gran
-
Heggeriset stadion 24 okt 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Reinsvoll
-
25 Oct 2020
Kolbu ipl 25 okt 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Faaberg
-
Sandermoen kunstgress 25 okt 2020 15:00
Sander
-
- -
Elverum 2
-
26 Oct 2020
Briskeby 26 okt 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Løten
-
31 Oct 2020
Elverum Stadion 31 okt 2020 14:00
Elverum 2
-
- -
HamKam 2
-
Gjensidigebanen 31 okt 2020 14:00
Valdres
-
- -
Furnes
-
Jorekstad idrettspark 31 okt 2020 14:00
Faaberg
-
- -
Ottestad
-
Reinsvoll ipk 31 okt 2020 14:00
Reinsvoll
-
- -
Kolbu/KK
-
Sparebank1banen 31 okt 2020 14:00
Gran
-
- -
Engerdal
-
Løten kunstgress 31 okt 2020 14:00
Løten
-
- -
Trysil
-
Stampesletta 31 okt 2020 14:00
Lillehammer
-
- -
Sander
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Serierunde 1
Sparebank1banen 17 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Kolbu/KK
-
Ottestad Idrettspark 17 apr 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Reinsvoll
-
Stampesletta 17 apr 2020 19:30
Lillehammer
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 17 apr 2020 20:00
Løten
-
- -
Engerdal
-
Jorekstad idrettspark 17 apr 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Furnes
-
Elverum Stadion 19 apr 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Trysil
-
Briskeby 20 apr 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Sander
-
Serierunde 2
Gaalaasbana 23 apr 2020 19:30
Furnes
-
- -
Reinsvoll
-
Sparebank1banen 24 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Ottestad
-
Jorekstad idrettspark 24 apr 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Lillehammer
-
Sandermoen kunstgress 25 apr 2020 14:00
Sander
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 25 apr 2020 15:00
Løten
-
- -
Kolbu/KK
-
Elverum Stadion 26 apr 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Engerdal
-
Briskeby 27 apr 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Trysil
-
Serierunde 3
Ottestad Idrettspark 30 apr 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Løten
-
Sparebank1banen 30 apr 2020 19:30
Gran
-
- -
Furnes
-
Jorekstad idrettspark 2 mai 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Valdres
-
Sandermoen kunstgress 2 mai 2020 15:00
Sander
-
- -
Trysil
-
Stampesletta 2 mai 2020 17:00
Lillehammer
-
- -
Reinsvoll
-
Elverum Stadion 3 mai 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Kolbu/KK
-
Briskeby 4 mai 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Engerdal
-
Serierunde 4
Gjensidigebanen 8 mai 2020 19:30
Valdres
-
- -
Gran
-
Stampesletta 8 mai 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Løten
-
Jorekstad idrettspark 8 mai 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Reinsvoll
-
Kolbu ipl 9 mai 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Trysil
-
Heggeriset stadion 9 mai 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Sander
-
Ottestad Idrettspark 11 mai 2020 19:30
Ottestad
-
- -
HamKam 2
-
Gaalaasbana 11 mai 2020 20:00
Furnes
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 5
Løten kunstgress 15 mai 2020 19:30
Løten
-
- -
Furnes
-
Reinsvoll ipk 16 mai 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Valdres
-
Sparebank1banen 16 mai 2020 15:00
Gran
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 16 mai 2020 15:00
Trysil
-
- -
Engerdal
-
Sandermoen kunstgress 16 mai 2020 15:00
Sander
-
- -
Faaberg
-
Elverum Stadion 18 mai 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Ottestad
-
Briskeby 18 mai 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Kolbu/KK
-
Serierunde 6
Gaalaasbana 20 mai 2020 19:30
Furnes
-
- -
Trysil
-
Ottestad Idrettspark 21 mai 2020 18:00
Ottestad
-
- -
Engerdal
-
Jorekstad idrettspark 22 mai 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 23 mai 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Sander
-
Stampesletta 24 mai 2020 15:00
Lillehammer
-
- -
HamKam 2
-
Gjensidigebanen 24 mai 2020 15:00
Valdres
-
- -
Elverum 2
-
Reinsvoll ipk 24 mai 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Gran
-
Serierunde 7
Trysil idrettsplass 29 mai 2020 19:00
Trysil
-
- -
Ottestad
-
Sparebank1banen 29 mai 2020 19:30
Gran
-
- -
Faaberg
-
Sandermoen kunstgress 29 mai 2020 19:30
Sander
-
- -
Reinsvoll
-
Løten kunstgress 29 mai 2020 20:00
Løten
-
- -
Valdres
-
Heggeriset stadion 30 mai 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Kolbu/KK
-
Briskeby 31 mai 2020 15:00
HamKam 2
-
- -
Furnes
-
Elverum Stadion 2 jun 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Lillehammer
-
Serierunde 8
Gaalaasbana 4 jun 2020 20:00
Furnes
-
- -
Engerdal
-
Ottestad Idrettspark 5 jun 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Kolbu/KK
-
Sparebank1banen 5 jun 2020 19:30
Gran
-
- -
Sander
-
Stampesletta 6 jun 2020 15:00
Lillehammer
-
- -
Trysil
-
Reinsvoll ipk 7 jun 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Løten
-
Jorekstad idrettspark 8 jun 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Elverum 2
-
Gjensidigebanen 9 jun 2020 19:30
Valdres
-
- -
HamKam 2
-
Serierunde 9
Sandermoen kunstgress 11 jun 2020 19:30
Sander
-
- -
Ottestad
-
Kolbu ipl 12 jun 2020 19:00
Kolbu/KK
-
- -
Furnes
-
Heggeriset stadion 12 jun 2020 20:00
Engerdal
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 12 jun 2020 20:00
Trysil
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 13 jun 2020 15:00
Løten
-
- -
Gran
-
Elverum Stadion 14 jun 2020 18:00
Elverum 2
-
- -
Reinsvoll
-
Briskeby 15 jun 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Faaberg
-
Serierunde 10
Gaalaasbana 17 jun 2020 19:30
Furnes
-
- -
Ottestad
-
Løten kunstgress 17 jun 2020 19:30
Løten
-
- -
Sander
-
Stampesletta 19 jun 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Kolbu/KK
-
Jorekstad idrettspark 20 jun 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Trysil
-
Gjensidigebanen 20 jun 2020 15:00
Valdres
-
- -
Engerdal
-
Reinsvoll ipk 22 jun 2020 19:00
Reinsvoll
-
- -
HamKam 2
-
Sparebank1banen 23 jun 2020 20:00
Gran
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 11
Sandermoen kunstgress 24 jun 2020 19:30
Sander
-
- -
Furnes
-
Trysil idrettsplass 26 jun 2020 19:00
Trysil
-
- -
Reinsvoll
-
Ottestad Idrettspark 26 jun 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Lillehammer
-
Kolbu ipl 27 jun 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Valdres
-
Heggeriset stadion 27 jun 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Faaberg
-
Briskeby 27 jun 2020 16:00
HamKam 2
-
- -
Gran
-
Elverum Stadion 29 jun 2020 19:30
Elverum 2
-
- -
Løten
-
Serierunde 12
Stampesletta 27 mai 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Furnes
-
Reinsvoll ipk 2 jul 2020 19:30
Reinsvoll
-
- -
Engerdal
-
Gjensidigebanen 2 jul 2020 19:30
Valdres
-
- -
Ottestad
-
Jorekstad idrettspark 3 jul 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Kolbu/KK
-
Sparebank1banen 4 jul 2020 15:00
Gran
-
- -
Trysil
-
Løten kunstgress 5 jul 2020 15:00
Løten
-
- -
HamKam 2
-
Elverum Stadion 5 jul 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Sander
-
Serierunde 13
Briskeby 12 jul 2020 15:00
HamKam 2
-
- -
Elverum 2
-
Gaalaasbana 31 jul 2020 19:30
Furnes
-
- -
Valdres
-
Heggeriset stadion 31 jul 2020 20:00
Engerdal
-
- -
Gran
-
Kolbu ipl 1 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Reinsvoll
-
Trysil idrettsplass 2 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Løten
-
Ottestad Idrettspark 3 aug 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Faaberg
-
Sandermoen kunstgress 8 sep 2020 19:30
Sander
-
- -
Lillehammer
-
Serierunde 14
Gaalaasbana 7 aug 2020 19:30
Furnes
-
- -
Faaberg
-
Gjensidigebanen 8 aug 2020 13:00
Valdres
-
- -
Lillehammer
-
Heggeriset stadion 8 aug 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 8 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Gran
-
Reinsvoll ipk 9 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Ottestad
-
Sandermoen kunstgress 10 aug 2020 19:00
Sander
-
- -
HamKam 2
-
Trysil idrettsplass 10 aug 2020 19:30
Trysil
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 15
Stampesletta 13 aug 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Faaberg
-
Ottestad Idrettspark 14 aug 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Gran
-
Gjensidigebanen 15 aug 2020 14:00
Valdres
-
- -
Sander
-
Kolbu ipl 15 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Løten
-
Reinsvoll ipk 16 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Furnes
-
Trysil idrettsplass 17 aug 2020 19:00
Trysil
-
- -
HamKam 2
-
Heggeriset stadion 18 aug 2020 19:30
Engerdal
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 16
Løten kunstgress 20 aug 2020 19:30
Løten
-
- -
Ottestad
-
Gaalaasbana 21 aug 2020 19:30
Furnes
-
- -
Gran
-
Gjensidigebanen 22 aug 2020 14:00
Valdres
-
- -
Faaberg
-
Kolbu ipl 22 aug 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Elverum 2
-
Trysil idrettsplass 22 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Sander
-
Reinsvoll ipk 23 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Lillehammer
-
Heggeriset stadion 24 aug 2020 19:00
Engerdal
-
- -
HamKam 2
-
Serierunde 17
Sparebank1banen 28 aug 2020 19:30
Gran
-
- -
Valdres
-
Løten kunstgress 29 aug 2020 15:00
Løten
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 29 aug 2020 15:00
Trysil
-
- -
Kolbu/KK
-
Sandermoen kunstgress 29 aug 2020 15:00
Sander
-
- -
Engerdal
-
Reinsvoll ipk 30 aug 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Faaberg
-
Briskeby 31 aug 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Ottestad
-
Elverum Stadion 1 sep 2020 20:00
Elverum 2
-
- -
Furnes
-
Serierunde 18
Heggeriset stadion 4 sep 2020 18:30
Engerdal
-
- -
Trysil
-
Gjensidigebanen 4 sep 2020 19:30
Valdres
-
- -
Reinsvoll
-
Gaalaasbana 4 sep 2020 19:30
Furnes
-
- -
Løten
-
Stampesletta 4 sep 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Gran
-
Kolbu ipl 5 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
HamKam 2
-
Jorekstad idrettspark 5 sep 2020 15:00
Faaberg
-
- -
Sander
-
Ottestad Idrettspark 8 sep 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 19
Løten kunstgress 11 sep 2020 19:30
Løten
-
- -
Faaberg
-
Sparebank1banen 11 sep 2020 19:30
Gran
-
- -
Reinsvoll
-
Heggeriset stadion 12 sep 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Ottestad
-
Trysil idrettsplass 12 sep 2020 15:00
Trysil
-
- -
Furnes
-
Sandermoen kunstgress 12 sep 2020 15:00
Sander
-
- -
Kolbu/KK
-
Elverum Stadion 13 sep 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Valdres
-
Briskeby 14 sep 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Lillehammer
-
Serierunde 20
Ottestad Idrettspark 18 sep 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Trysil
-
Jorekstad idrettspark 18 sep 2020 20:00
Faaberg
-
- -
Gran
-
Gjensidigebanen 19 sep 2020 14:00
Valdres
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 19 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Engerdal
-
Reinsvoll ipk 19 sep 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Sander
-
Gaalaasbana 21 sep 2020 19:30
Furnes
-
- -
HamKam 2
-
Stampesletta 21 sep 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Elverum 2
-
Serierunde 21
Heggeriset stadion 12 aug 2020 19:30
Engerdal
-
- -
Furnes
-
Sandermoen kunstgress 24 sep 2020 19:30
Sander
-
- -
Gran
-
Trysil idrettsplass 26 sep 2020 15:00
Trysil
-
- -
Lillehammer
-
Kolbu ipl 26 sep 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Ottestad
-
Løten kunstgress 27 sep 2020 15:00
Løten
-
- -
Reinsvoll
-
Elverum Stadion 27 sep 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Faaberg
-
Briskeby 28 sep 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Valdres
-
Serierunde 22
Ottestad Idrettspark 1 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Sander
-
Sparebank1banen 2 okt 2020 19:30
Gran
-
- -
Løten
-
Stampesletta 2 okt 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Engerdal
-
Gjensidigebanen 3 okt 2020 14:00
Valdres
-
- -
Trysil
-
Gaalaasbana 3 okt 2020 15:00
Furnes
-
- -
Kolbu/KK
-
Reinsvoll ipk 4 okt 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Elverum 2
-
Jorekstad idrettspark 5 okt 2020 20:00
Faaberg
-
- -
HamKam 2
-
Serierunde 23
Ottestad Idrettspark 7 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Furnes
-
Sandermoen kunstgress 7 okt 2020 19:30
Sander
-
- -
Løten
-
Kolbu ipl 9 okt 2020 19:00
Kolbu/KK
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 10 okt 2020 15:00
Trysil
-
- -
Faaberg
-
Heggeriset stadion 10 okt 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Valdres
-
Elverum Stadion 11 okt 2020 15:00
Elverum 2
-
- -
Gran
-
Briskeby 12 okt 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Reinsvoll
-
Serierunde 24
Gaalaasbana 14 okt 2020 19:30
Furnes
-
- -
Sander
-
Jorekstad idrettspark 16 okt 2020 19:00
Faaberg
-
- -
Engerdal
-
Stampesletta 16 okt 2020 20:00
Lillehammer
-
- -
Ottestad
-
Gjensidigebanen 17 okt 2020 15:00
Valdres
-
- -
Kolbu/KK
-
Løten kunstgress 18 okt 2020 15:00
Løten
-
- -
Elverum 2
-
Reinsvoll ipk 18 okt 2020 15:00
Reinsvoll
-
- -
Trysil
-
Sparebank1banen 19 okt 2020 19:00
Gran
-
- -
HamKam 2
-
Serierunde 25
Ottestad Idrettspark 23 okt 2020 19:30
Ottestad
-
- -
Valdres
-
Gaalaasbana 23 okt 2020 19:30
Furnes
-
- -
Lillehammer
-
Trysil idrettsplass 24 okt 2020 15:00
Trysil
-
- -
Gran
-
Heggeriset stadion 24 okt 2020 15:00
Engerdal
-
- -
Reinsvoll
-
Kolbu ipl 25 okt 2020 15:00
Kolbu/KK
-
- -
Faaberg
-
Sandermoen kunstgress 25 okt 2020 15:00
Sander
-
- -
Elverum 2
-
Briskeby 26 okt 2020 20:00
HamKam 2
-
- -
Løten
-
Serierunde 26
Elverum Stadion 31 okt 2020 14:00
Elverum 2
-
- -
HamKam 2
-
Gjensidigebanen 31 okt 2020 14:00
Valdres
-
- -
Furnes
-
Jorekstad idrettspark 31 okt 2020 14:00
Faaberg
-
- -
Ottestad
-
Reinsvoll ipk 31 okt 2020 14:00
Reinsvoll
-
- -
Kolbu/KK
-
Sparebank1banen 31 okt 2020 14:00
Gran
-
- -
Engerdal
-
Løten kunstgress 31 okt 2020 14:00
Løten
-
- -
Trysil
-
Stampesletta 31 okt 2020 14:00
Lillehammer
-
- -
Sander
-

Start a Conversation

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *